reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jabłuszko!!!!!

reklama
Słyszałam, ze jabłko może powodować zaparcia- jeśli zdąży sczernieć przed podaniem. Dlatego skrobię je na bieżąco łyżeczką:tak:
 
Nie wydaje mi się, żeby twój maluszek miał zatwardzenie po gerberze - Staś żywi się gerberem od 6m-ca i nigdy nie miał z tego powodów problemów ze zdrowiem, nie sądzę też, żeby to było po jabłku. Może po prostu ten typ tak ma ;). Spróbuj może podać śliwki suszone gerbera - Stasiek dobrze na nie reagował. A, i jeszcze może być tak, jak u Stasia, że on po prostu przyswajał wszystko, co dostawał do jedzenia i potrafił przez 3-4 dni nie robić kupy (tak miał od urodzenia) i pani doktor dopiero mnie oswieciła, że to normalne, więc może u twojego dziecka jest podobnie.
 
Wczoraj dałam śliwki suszone i zrobiła kupke tyle ze tez miała przy tym kłopoty.O tym przyswajaniu pokarmów to wiem,bo Lena tez robi kupki co 4-5dni.Teraz jak sie tak zastanowie to moze zatwardzenie ma dlatego, ze ja pije kawe.Wczesniej jakoś nie skojarzyłam ale to moze własnie od tego:-(.Od dzisiaj kończe z piciem kawy i czekam na efekty;-)
 
Nie wydaje mi się, żeby to było od kawy - raczej od pieczywa które jesz, ryżu i marchewki. Ale jak będziesz regularnie podawać te śliwki Gerbera to powinno być dobrze. Pozdrawiam
P.S.Gerber udziela porad przez telefon - może zadzwoń tam i spytaj o te ich jabłka słoiczkowe.
 
To przez ile dni mam podawać te śliwki,na razie daje 4dzień i tylko raz zrobiła kupke(zatardzenie).Po jakim czasie bedą jakieś efekty?A jabłko z Gerbera może jesc tylko chodzi mi o jabłko które sama scieram na tarce.Gerberowe jest ok.i bardzo jej smakuje:-):-).A oprócz sliwek moge podawac jeszcze inny deserek czy to za dużo?Wczoraj dałam jej do picia sok jabłkowy i wieczorem wymiotowala(pierwszy raz w życiu)
 
reklama
Do góry