reklama

kiedy starte jabłuszko??????

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Dagac23, 25 Styczeń 2008.

1. Dagac23

Dagac23 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :dry:Witam moj Piotrus ma dzis rowne 4 mies moja tesciowa chce mu dac poprobowac starte jabłuszko czy ma racje dziecko jest na piersi i mysle co i kiedy wprowadzac powinien zadecydowac lekarz !!!!

2. irfinka

irfinka psotnisia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja bym proponowala zaczac od paru kropli soku z marchewki tydzien pozniej z jabuszka potemwymieszac jabuszko i marchew a dopiero pozniej starte jabuszko
    3450 g i 55 cm

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
    Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
    Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!

3. reklama
  4. Patrycja22

Patrycja22 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak karmisz Maluszka tylko piersią, to nie musisz wprowadzać nic do diety do 6. miesiąca. Nie ma co się spieszyć. Cycuś jest nalepszy:-)

5. Dagac23

Dagac23 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzieki wielkie tak myslałam ze nie potrzeba jeszcze przyjdzie na to czas Pozdrawiam ciepło!:-)

6. Larcia

Larcia Wrzesniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dagac23 ale jak dasz na sprobowanie NIC SIE NIE STANIE :-) Obojetnie czy dziecko karmione jest piersia czy butelka- w obydwu przypadkach do 6 miesiaca nie trzeba podawac dodatkowego jedzonka. Ja daje mojej corci czasem starte jabluszko czy papke z marchewki. Ona to kocha, wiec traktuje to jako maly deserek :-)

7. Farzinka

Farzinka Wdrożona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    od kiedy zaczełyście dokarmiać Wasze maluchy? chodzi mi naturalnie o jabuszko i marchewke ?

8. irfinka

irfinka psotnisia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    farzinka ja dawalammojemu malemu najpier pare kropl soku z marechewki jak skonczyl 2 miesiace a jabuszko tydzien pozniej po lyzeczce

9. Larcia

Larcia Wrzesniowe mamy'07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja Niunia ma 5 miesiecy i tak hmmm od jakiegos tygodnia zaczelam na sniadanie dawac jej kaszke(wiec automatycznie daje jej ciut mniej mleczka), a na deserek ma jabluszko,bananka lub marcheweczke.

10. reklama

Poleć forum