reklama

kiedy starte jabłuszko??????

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Dagac23, 25 Styczeń 2008.

1. Dagac23

Dagac23 Zaciekawiona BB

:dry:Witam moj Piotrus ma dzis rowne 4 mies moja tesciowa chce mu dac poprobowac starte jabłuszko czy ma racje dziecko jest na piersi i mysle co i kiedy wprowadzac powinien zadecydowac lekarz !!!!

2. irfinka

irfinka psotnisia

ja bym proponowala zaczac od paru kropli soku z marchewki tydzien pozniej z jabuszka potemwymieszac jabuszko i marchew a dopiero pozniej starte jabuszko
    3450 g i 55 cm

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
    Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
    Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
    Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!

3. reklama
  4. Patrycja22

Patrycja22 Gość

Jak karmisz Maluszka tylko piersią, to nie musisz wprowadzać nic do diety do 6. miesiąca. Nie ma co się spieszyć. Cycuś jest nalepszy:-)

5. Dagac23

Dagac23 Zaciekawiona BB

dzieki wielkie tak myslałam ze nie potrzeba jeszcze przyjdzie na to czas Pozdrawiam ciepło!:-)

6. Larcia

Larcia Wrzesniowe mamy'07

Dagac23 ale jak dasz na sprobowanie NIC SIE NIE STANIE :-) Obojetnie czy dziecko karmione jest piersia czy butelka- w obydwu przypadkach do 6 miesiaca nie trzeba podawac dodatkowego jedzonka. Ja daje mojej corci czasem starte jabluszko czy papke z marchewki. Ona to kocha, wiec traktuje to jako maly deserek :-)

7. Farzinka

Farzinka Wdrożona(y)

od kiedy zaczełyście dokarmiać Wasze maluchy? chodzi mi naturalnie o jabuszko i marchewke ?

8. irfinka

irfinka psotnisia

farzinka ja dawalammojemu malemu najpier pare kropl soku z marechewki jak skonczyl 2 miesiace a jabuszko tydzien pozniej po lyzeczce

9. Larcia

Larcia Wrzesniowe mamy'07

Moja Niunia ma 5 miesiecy i tak hmmm od jakiegos tygodnia zaczelam na sniadanie dawac jej kaszke(wiec automatycznie daje jej ciut mniej mleczka), a na deserek ma jabluszko,bananka lub marcheweczke.

10. reklama

Poleć forum