reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy starte jabłuszko??????

Dagac23

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Październik 2007
Postów
46
:dry:Witam moj Piotrus ma dzis rowne 4 mies moja tesciowa chce mu dac poprobowac starte jabłuszko czy ma racje dziecko jest na piersi i mysle co i kiedy wprowadzac powinien zadecydowac lekarz !!!!
 
reklama
ja bym proponowala zaczac od paru kropli soku z marchewki tydzien pozniej z jabuszka potemwymieszac jabuszko i marchew a dopiero pozniej starte jabuszko
zdjcie004ib5.jpg

3450 g i 55 cm






Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko,a ja ...Twoja mama!
 
Jak karmisz Maluszka tylko piersią, to nie musisz wprowadzać nic do diety do 6. miesiąca. Nie ma co się spieszyć. Cycuś jest nalepszy:-)
 
dzieki wielkie tak myslałam ze nie potrzeba jeszcze przyjdzie na to czas Pozdrawiam ciepło!:-)
 
Dagac23 ale jak dasz na sprobowanie NIC SIE NIE STANIE :-) Obojetnie czy dziecko karmione jest piersia czy butelka- w obydwu przypadkach do 6 miesiaca nie trzeba podawac dodatkowego jedzonka. Ja daje mojej corci czasem starte jabluszko czy papke z marchewki. Ona to kocha, wiec traktuje to jako maly deserek :-)
 
farzinka ja dawalammojemu malemu najpier pare kropl soku z marechewki jak skonczyl 2 miesiace a jabuszko tydzien pozniej po lyzeczce
 
reklama
Moja Niunia ma 5 miesiecy i tak hmmm od jakiegos tygodnia zaczelam na sniadanie dawac jej kaszke(wiec automatycznie daje jej ciut mniej mleczka), a na deserek ma jabluszko,bananka lub marcheweczke.
 
Do góry