reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak bardzo aktywne są Wasze maluszki?

Widze, ze jednak ruchliwosc maluchow jakies tam swoje prawidla ma ;) A pisza, zeby nie porownywac z innymi mamami...
Szczegolnie informacje o ospalosci pociech w upaly mnie uspokoily - moj Bobek ma tak samo. Ale wpadlismy na to jak go przechytrzyc >:D Wystarczy zwykly stetoskop i mozna podsluchiwac te jego plywackie wyczyny do woli ;D
 
reklama
cześć dziewczyny,jeszcze ja się nie wypowiadałam w tym wątku...a więc moja dzidziunia całymi dniami daje znać o sobie..dzisiaj nawet tak miałam napięty brzuch ,że widać było że wypycha się tyłkiem....rano prowadzi poranne gimnastyki,popołudniu przewraca się a wieczorem to już nawet niemówie,brzuch ciągle mi faluje..i bardzo często siada mi na pęcherz,a ja ostatnio przed ciążą miałam problemy z pęcherzem :( ale mojemu maleństwu wybacze to:)
 
A u mnie to jest roznie- są dni ze fika cały czas- brzuszek faluje i wystawia raczke albo nóżke bo sie taka górka na skorze robi i czesto czuje jak mi wkłada pod prawe zebro nozke chyba, nigdy pod lewe- ale to nie boli i uwielbiam czuc jak sie rusza. A są dni, jak np dzis ze w ogole nie wykazuje aktywnosci co mnie bardzo martwi, az do tego stopnia ze zamowiłam sobie stetoskop do podsłuchiwania serduszka :) Moj maż jak uszko przyłoży to czasem usłyszy jak bije serduszko naszejj dzidziuni. ;D
 
Kurcze to muszę swojemu mężowi powiedzieć żeby głowę przystawił do brzunia i posłuchał serduszka nie wiedziałam że coś tam można usłyszeć.A ja mam pytanie moja dzidzia,mam wrażenie,jest ułożna w poprzek bo zawsze czuję jak kopie mnie po lewej lub po prawej stronie brzucha,nigdy dół ani góra.Jak się położe na boku to już mnie tam skrobie i kopie że za bardzo go dociskam.Też tak macie że czujecie ruchy po dwóch bokach brzucha?
 
Karen, ja tez czasem czuje jak mi sie rusza po dwuch bokach szczegolnie jak leze, z jednej skrobie od materaca a z drugiej pojawiają sie wypuklosci :laugh: Ale z tego co wiem ma dzidzie ułozona miednicowo, wiesz z prawej moze byc raczka a z lewej nozka, nasze dzidzie są małe i maja jeszcze duzo miejsca na fikanie ;D
 
A ja od dawna wiem że dziecko ma położenie główkowe, a bardzo rzadko czuję kopnięcia powyżej pępka, najczęściej właśnie z boku, albo po obydwu bokach jednocześnie  ;D
 
No to mnie uspokoiłyście bo już myślałam że jest jakoś dziwnie ułożony i dlatego go tak czuję.A to niesforniak!
 
moja dzidzia często się leni ale jak zacznie się ruszać to potrafi nieżle dac popalić:) zastanawiam się wtedy czy napewno jest tylko jedna:)
 
reklama
Do góry