reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak dbać o siebie?

Agawa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2004
Postów
603
Miasto
Łódź
No co tam słychać kobiety?

Jak wróciłyście do figury po porodzie?
Ja przed ciążą nosiłam rozmiar 38, po ciąży 44-46 a teraz 40.
Może któraś z Was mi doradzi jak wrócić do własnej skóry bez wariacji dietetycznych?

Jak sobie radzicie z mieszaną cerą z tendencją do przetłuszczania się?
Moje czoło wygląda jak jura krakowsko-częstochowska.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Pozdrowionka :D
Agawa.
 
reklama
Witam serdecznie!

Ja w ciąży przytyłam 21 kg a urodziłam w 32 tc. Miałam gestozę i było we mnie pełno wody, w tydzien po porodzie zleciało 14 kg, teraz jestem 6 tygodni po porodzie i wracam do swojej wagi i swoich rozmiarów. Moja córeczka jest w szpitalu i tęsknię za nią , nie muszę stosować żadnych diet. Na mnie tak działa smutek :-( aa..rozmiar 36
Przed ciążą jak chciałam troszkę spaść z wagi to mi pomagał aerobik.
Ja też mam cerę mieszaną :-( Rozumiem Cię doskonale. Używam toników, kremów matujących no i maseczki do cery mieszanej itp. ale i tak moje czoło wygląda jak Twoje :-) najgorzej latem, kiedy są upały.
W ciąży to miałam piękną cerę :-)

Pozdrawiam

Ania
 
Dzięki, dzięki za odpowiedź!

Na mnie smutek działał wprost przeciwnie (ja też jestem mamą wcześniaczka: 30 hdb,cc), jadłam i jadłam...
Wbiłam sobie do głowy: nie ma jedzenia dla mamy - nie będzie pokarmu dla malucha... (choć wiedziałam, że to nieprawda...)

A po porodzie jestem... prawie 4 lata.
Na areobik nie mam na razie czasu (praca, praca), może za miesiąc coś się zmieni... wezmę to pod uwagę, no i kupiłam sobie maseczkę - rewelacja!

Pozdrówka
Agawa
 
Hej, hej!

To Nivea Visage, Maseczka intensywnie oczyszczająca z minerałami i witaminą E. Tylko 3 minuty i patrząc w lustro szerzej się do siebie uśmiechasz :wink:

Używam też toniku Clinique (III) do tłustej cery, trochę pomaga.

Pozdrówka
Agawa
 
Pozdrawiam wszystkie kobiety, które po ciąży skończyły z rozstępami. Do czasu zajścia w ciążę miałam ładne ciało, gładką skórę. Niestety ogromnie przytyłam i skóra popękała. Ratunku! Wyglądam jak po solidnym biczowaniu. Jak ja będę wyglądała na plaży przy moich koleżankach i kuzynkach, którym nie zostały takie ślady po porodzie?! Czy można coś z tym zrobić?
:(
 
cześć dziewczynki , jestem nowa ale juz was lubie, w końcu ktoś normalny, niestety ja też mam rozstępy po porodzie i nie zostało mi nic innego jak pochac siebie taka jaka jestem , ale podobno są na to masci w aptece :wink:
 
Ja, odpukać nie mam ani jednego rozstępu, ale jeszczeza wcześnie na radość. Po porodzie skóra zacznie się kurczyć i co wtedy? Mam za to inną "ozdobę" :wink: W 6 miesiącu operacja wyrostka. Blizna na taakim brzuchu jest bardzo "twarzowa" :wink: Na istniejące już rozstępy Mustella!!!!!!!!(na blizny)Wypróbowana przez przyjaciółkę. Cudów się nie spodziewajcie, ale stają się mniej widoczne!!!!
 
Niestety rozstępy dostałam w genach, mam je od podstawówki, szczególnie na biodrach.
Za to w ciąży używałam kremów z Avonu, pomogły nie miałam nic nowego.
Niestety, jak przestałam karmić moją Kruszynę rozstępy pojawiły mi sie na piersiach, no i mam wrażenie że piersi mam znacznie mniejsze niż kiedyś.
Mojemu Mężczyźnie to nie przeszkadza, ale mi tak.
W ciąży przytyłam 16 kilogramów.
W parę dni po porodzie miałam 5 kilogramów mniej, szybko przyszłam do swojej wagi, karmiłam i nie musiałam robić nic innego, nawet ważyłam mniej. A teraz to mam problem z wystajacym brzuszkiem
Pozdrawiam Miłe Panie.
 
reklama
Witam serdecznie
Ja urodzilam synka 4 miesiace temu, zawsze mialam problemy z nadwaga,a na dodatek w ciazy przytylam 20 kilo. SZOK! Jak na razie ubylo mi polowe, ale to malo zwarzywszy ze synek wazyl 4,5 kg.

Mam okropny brzuch poorany rozstepami :( rowniez z blizna po wyrostku :( w nic sie nie mieszcze :( Ogolnie kicha :(

Karmie piersia i nie wiem czy w zwiazku z tym moge chodzic na basen i do sauny?

pozdrawiam
 
Do góry