reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

reklama
U nas sapanie na zawołanie:laugh2:
Pobudla o 7 potem drzemka od 8,30do 10,15 obudziła go ciocia telefonem i druga drzemka od 12 do 15 i na dzisiaj starczy, bo wieczorem nie zaśnie...
A dzisiaj spał sam w łóżeczku do 4,20 małymi kroczkami dojdziemy do samodzielnego spania przez całą noc:tak:
 
A Kuba też dziś ładnie spał. Pobudka o 7.00 co do sekundy :/ później od 8.30 do 10.00, na spacerku ok 45minut spał by dłużej, ale kolażanka moja obudziła zachwytem jaki on słodki :/ i od 14.30 do 16.00 kolejna drzemka :)
 
Zuzka jest chyba dzisiaj osłabiona bo obudziła się o 9 bawiła się do 11 zasnęła i spała tak do 14 o 16 znowu była śpiąca więc ją położyłam i obudziła się dopiero przed chwilą czyli ok 18
 
reklama
Agulka, to ile teraz Adasiowi dajesz na kolacje? Bo mi się nie podoba, że mimo wszystko nadal je w nocy.:baffled:

Kochana to i tak sukces z ciągu tygodnia dojśc do 1 karmienia a nie 3-4. Powolutku niech się oswoi a za jakiś czas będziemy eliminowac to jedno karmienie.
A zjada , albo pół miseczki kaszki, albo jedną kromkę chleba, tą owalną z krojonego, albo pół bułeczki a po kąpieli dopajam cyckiem:tak:
 
Do góry