reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak i ile śpią Wasze Pociechy?

reklama
A u nas nadal 2 drzemki w ciągu dnia po 1,5h., ale jak mu się pośpi 3h co zdarza się bardzo rzadko to już więcej nie idzie spać.
 
no tak, ale jak pozniej z pojsciem spac na noc? bez problemow?
Praktycznie bez problemów, pół godziny później niż zwykle. On nawet jak ma drugą drzemkę ok. godziny(bo często się zdarza, że ma 2 drzemki jak jeżdżę z nim autobusami to śpi rano ok. 9:30 i po południu ok. 16) do 17 to i tak najpóźniej o 19 już idzie spać na noc.
 
a ile w sumie wasze dzieciaki spia w ciagu doby? piotrek spi ok 10-11 godzin. zastanawiam sie czy to nie malo. choc z drugiej strony wcale nie wyglada na spiacego. wrecz przeciwnie- odnosze wrazenie, ze moglby wcale nie spac w ciagu dnia. nigdy nie jest marudny i zawsze jest tak, ze bawi sie pieknie a ja go biore i myk do lozeczka bo po prostu przyszla stala godzina spania. tak jest w poludnie i wieczorem :tak:
 
Oskar też mało śpi. W nocy jakieś 10 godzin, potem godzinę, max półtorej w ciągu dnia. Ja myślę, że to za mało :dry: Rozregulował się po chorobie, wcześniej spał więcej w nocy (od 20-7), teraz budzi się o 6:baffled:
 
Adaś spi noca 10 godzin a w południe 1(1,5 max) godzinkę czyli Iza na to wygląda, że nasze dzieci nie potrzebuja tyle snu
 
reklama
Tuśka śpi w nocy ok 11 godzin w dzień 2 godziny w sumie zazwyczaj bilanś wychodzi na 13 godzin bo jak obudzi się wcześniej to w ciągu dnia pośpi dłużej :tak:

Praktycznie bez problemów, pół godziny później niż zwykle. On nawet jak ma drugą drzemkę ok. godziny(bo często się zdarza, że ma 2 drzemki jak jeżdżę z nim autobusami to śpi rano ok. 9:30 i po południu ok. 16) do 17 to i tak najpóźniej o 19 już idzie spać na noc.

I ponawiam swoje pytanie nie chcesz zamienić się na dzieci?:rofl2::-D:-p

a ile w sumie wasze dzieciaki spia w ciagu doby? piotrek spi ok 10-11 godzin. zastanawiam sie czy to nie malo. choc z drugiej strony wcale nie wyglada na spiacego. wrecz przeciwnie- odnosze wrazenie, ze moglby wcale nie spac w ciagu dnia. nigdy nie jest marudny i zawsze jest tak, ze bawi sie pieknie a ja go biore i myk do lozeczka bo po prostu przyszla stala godzina spania. tak jest w poludnie i wieczorem :tak:

Twoje dziecko to chodzący ideał:-) jak Majandra się nie zgodzi to może Ty się wymienisz ;-):rofl2: a tak na poważnie to zauważyłam że jak dzienno nocny bilans małej nie przekroczy 12 godzin spania to dzień jest do bani wiecznie jęczy i marudzi:baffled::confused:
 
Do góry