reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak najlepiej potwierdzic ciążę

Tak ostatni okres powinnam mieć 17.10 ale tak jak mówię wcześniej był seks w prezerwatywie lub sporadycznie przerywany więc prawdopodobieństwo zajścia jest aczkolwiek mniejsze. Poważne starania zaczęliśmy pod koniec października stąd moja konsteracja co powinnam zrobic bo martwi mnie ten brak okresu a nie wmawiam sobie ciazy bo nie mam aż tak dużego parcia skoro dopiero zaczęliśmy.
Jestem w podobnej sytuacji jak ty. 21 października miałam dostać okres ale nie dostalam. Wizytę u gina mam 16 listopada. Dotąd wszystkie testy wychodzą negatywnie. Jak byś cos wiedziała to daj znać.
 
reklama
Hm ja czuje lekkie oslabienie sennosc bole glowy i wiekszy glod a dzisiaj byly bole podbrzusza ale to równie dobrze mogą być objawy okresu. Wg was kiedy najpewniej zrobic beta hcg jeśli nie wystąpi okres ? Koniec przyszłego tygodnia ? Po prostu soe martwie bo jeśli to nie ciąża muszę jak najszybciej szukac innej przyczyny nie wystąpienia miesiaczkowania.
 
Mlodamama99 dam znać w tym watku co i jak chociaz podejrzewam ze mialam miesiąc bezowulacyjny i okres się niedługo pojawi..
 
Mlodamama99 dam znać w tym watku co i jak chociaz podejrzewam ze mialam miesiąc bezowulacyjny i okres się niedługo pojawi..
Może i tak. Ja jeszcze jutro zrobię test. Dam znać w razie czego. Teraz rozmawialam ze znajomą położną i mówi ze jeśli okres nie pojawił przez te prawie dwa tyg. To raczej się już nie pojawi. I trzeba będzie to skonsultować z lekarzem bo to świadczy albo ciążą albo anomalią w organizmie
 
Hm ja czuje lekkie oslabienie sennosc bole glowy i wiekszy glod a dzisiaj byly bole podbrzusza ale to równie dobrze mogą być objawy okresu. Wg was kiedy najpewniej zrobic beta hcg jeśli nie wystąpi okres ? Koniec przyszłego tygodnia ? Po prostu soe martwie bo jeśli to nie ciąża muszę jak najszybciej szukac innej przyczyny nie wystąpienia miesiaczkowania.
Beta HCG można już w dniu miesiączki a nawet przed. Ja w ciąży chyba zrobilam 2 dni przed okresem bo na zabieg szłam i chciałam mieć pewność i jak dobrze pamiętam to miałam cos koło 70.
 
Hej dziewczyny. Dostałam w poniedziałek późnym popołudniem plamienia tzn myślałam, że to okres ale moj okres jest zawsze 1 i 2 dzien bardzo obfity co godzine zmiana tamponu pierwszy dzien w ogole mocny bol brzucha teraz natomiast nie bylo zadnych objawów jakie mam zawsze na okres nie bylo bólu brzucha tylko lekkie ciagniecie co jakis czas ten pierwszy wieczór i jest to duzo bardziej skąpe te plamienie nie ma tez ciagnacych sie skrzepow itd ale kolor krwi jest mocno brunatny albo bardzo czerwony. Czy to moze byc plamienie implantacyjne ? Jesli tak kiedy zrobic test skoro mam nieregularne cykle w pazdzierniku nie wystapil w ogole okres i nie wiem czy to okres taki spozniony czy te plamienie implantacyjne.. od pierwszego pelnego stosunku minelo 12 dni wczesniej byly przerywane.. czy badania krwi juz by cos wykazaly ? Moze ktoras z dziewczyn miala cos podobnego i moze doradzic ? Dziekuje za odpowiedź pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny. Dostałam w poniedziałek późnym popołudniem plamienia tzn myślałam, że to okres ale moj okres jest zawsze 1 i 2 dzien bardzo obfity co godzine zmiana tamponu pierwszy dzien w ogole mocny bol brzucha teraz natomiast nie bylo zadnych objawów jakie mam zawsze na okres nie bylo bólu brzucha tylko lekkie ciagniecie co jakis czas ten pierwszy wieczór i jest to duzo bardziej skąpe te plamienie nie ma tez ciagnacych sie skrzepow itd ale kolor krwi jest mocno brunatny albo bardzo czerwony. Czy to moze byc plamienie implantacyjne ? Jesli tak kiedy zrobic test skoro mam nieregularne cykle w pazdzierniku nie wystapil w ogole okres i nie wiem czy to okres taki spozniony czy te plamienie implantacyjne.. od pierwszego pelnego stosunku minelo 12 dni wczesniej byly przerywane.. czy badania krwi juz by cos wykazaly ? Moze ktoras z dziewczyn miala cos podobnego i moze doradzic ? Dziekuje za odpowiedź pozdrawiam
Ja w ciąży miałam takie plemienia do 14 tyg. Każde plamienie trzeba skonsultować z lekarzem. A jeżeli było to krwawienie implantacyjne to beta powinna juz wyjść. Ja w środę idę do gina bo mi w październiku też @ nie przyszła i się spóźnia ponad 2 tyg.
 
reklama
Do góry