reklama

jak odchudzić maluszka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez żaneta28, 24 Styczeń 2006.

1. żaneta28

żaneta28 Fan(ka)

]synuś ma 5 miesięcy i waży 10 kg  karmie piersią wiec niebardzo wiem jak go odchudzić...a to "dobra rada" pedyjatry[/b]

2. Goga

Goga Fan(ka)

Nie odchudzać :-)

3. reklama
  4. atol

atol Fanka BB :)

zgadzam sie z goga, moja z kolei wazy wg pediatry zbyt malo, lekarze zawsze cos zjada na nie.
    Synek zacznie sie coraz wiecej ruszac to i od razu schudnie, nic na sile :)

5. żużaczek

żużaczek Gość

Odchudzic pediatrę!!

Atol dokladnie, jak maluszek zacznie byc bardziej ruchliwy to sam schudnie.

6. gaga

gaga uzależniona

odchudzić NFZ ;D ;D ;D choć on i tak anorektyczny

7. nenar

nenar Fan(ka)

Moja Marta była grubsza od Twojego synka, a teraz ... Ma 4 lata, 104 cm wysoka i waży 16 kilo! Trzeba ją zmuszać do jedzenia. Martwi mnie ta jej waga, przez dwa lata przybrała 2 kilo. Niedługo bilans czterolatka więc porobię badania. Nie odchudzaj zacznie chodzić, biegać to sam zgubi. Pozdrawiam

8. agata806

agata806 Fan(ka)

Zgadzam się z powyższymi opiniami, mi zawsze powtarzano, że dziecka karmionego piersią nie można przekarmić. Bawić się z maluchem zachęcać do ruchu.

9. żaneta28

żaneta28 Fan(ka)

i mój tłuścioszek sam się odchudził waży 11 kg..... i waga od kwietnia jest taka sama.... a chłopak rosnie ...zaczoł sie ruszać ... pierwsze słowa mamy już za soba.... a teraz czas na samodzielne chodzenie.... narazie musze go prowadzać trzymam za rączki a mały urwis drepcze ... wszystkie szuflady otwiera i trzeba strasznie uwazac zeby sobie ich nie przykleszczył... ;D

10. reklama

Poleć forum