reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak oswoić dziecko z atopowym zapaleniem skóry?

tosziba

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Październik 2013
Postów
56
Mam problem, ponieważ moje dziecko nie może zaakceptować zmian na skórze, nie cierpi kremowania, stosowania specjalistycznych środków itd. On musi mieć wodę kolorową, pachnącą z bąbelkami; mydło najlepiej o zapachu coli itd. Tłumaczę mu na czym ta choroba polega, ale niestety to nic nie daje. Każda pielęgnacja skóry to walka - ucieka mi, wyrywa się itd. Jak skóra zaczyna swędzieć to drapie się aż do krwi, mimo iż tłumaczę, że tak nie wolno, że należy użyć maści i przestanie swędzieć.... Nie wiem po prostu jak mam sobie z tym poradzić... Poradźcie coś proszę
 
reklama
Polecam Wam odwiedzić aptekę Ziko Dermo Panie sprzedające to w pełni wykwalifikowane dermokonsultantki potrafią naprawdę doradzić:-)
 
Do góry