reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak pocieszyć dziecko po stracie lalki?

Dołączył(a)
20 Kwiecień 2005
Postów
2
Stało się - chwila nie uwagi, lala została na podwórzu... i przepadła :(((
Mała płacze, nie chce sie bawić inną zabawką (to była jedyna większa lala, ma tylko mniejsze laleczki typu "dziewczynki, a tamta to był bobasek). Nie wiem jak tłumaczyć to zniknięcie lalki, jak pocieszyć. Znacie jakiś sposób?
 
reklama
Nam zginął misio. Wtedy najlepszy i największy przyjaciel od dwóch dni. Został zabrany na wycięczkę do Centrum Handlowego i wsiąkł. Rozpacz była wielka, ale wytłumaczyliśmy, że pewnie wsiadlł do pociągu i sobie gdzieś podróżuje. Za jakiś czas znaleźliśmy w sklepie bardzo podobnego i po naradzeniu się z synkiem zakupiliśmy. Omówiliśmy opiekę nad przyjacielem i to, że trzeba go pilnować, bo sam nie da rady się pilnować. Korzyść teraz z tego taka, że sam pilnuje wielu rzeczy i dzilnie ponosi konskwencje gapiostwa i niedopilnowania. Zatem powodzenia i cierpliwości.
 
ja mialam podobny problem tylko ze mojej coreczce zginal kroliczek (chwila nie uwagi i zostal na przystanku);
rozmawialam z coreczka ze pewnie wsiadl do innego autobusu i jak mu sie uda to trafi do domku a jak nie to musimy poszukac jego przyjaciela w sklepie;
tamtem byl kremowy...........ktoregos dnia bylysmy w sklepie i pokazalam jej brazowego kroliczka (co prawda byl wiekszy ale przytulny) od razu jej sie spodobal i do tej pory jezdzi z nami wszedzie - ale jest przez coreczke bardzo pilnowany :laugh:
 
Do góry