reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poprawić jakość nasienia?

Ja się dołączam jeśli chodzi o skuteczność suplementów na poprawienie jakości spermy. Mój mąż obecnie zaczął brać Viridian na ilosc chociaż nie jest tragiczna ale gorzej z ruchliwością. Do tego lekkie zmiany w diecie więcej sałatek, warzyw, olej lniany, sok pomidorowy. Na efekty pewnie będzie trzeba zaczekać. Korzen maca mam w szafce w proszku to dobrze jakby też brał łyżeczkę dziennie tak myślę. Jak będzie poprawa dam znać 🙂 Piszcie co Waszym mężczyznom pomogło 🙂
 
reklama
Bo jak niby wszystko ok a nadal nie wychodzi to człowiek się doszukuje winy bo chciałby już :) zamówiłam fertilman i maca:) zaczynam właśnie 1 dzień kolejnego cyklu więc zobaczymy co będzie dalej
 
Moim zdaniem zawsze warto sprawdzić u dobrego androloga. U nas nasienie było przeciętne i potem jakoś nagle zaczęło spadać. Okazało się, że to problem hormonalny. Mąż przez kilka miesięcy brał antyestrogeny i wtedy nasienie było super. Po odstawieniu znowu spadło. Suplementy chyba niewiele tu zdziałały (brał profertil).
 
Do góry