reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakość nasienia - morfologia

Sojka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2021
Postów
1 237
Mam do Was pytanie.
Z Waszego doświadczenia wynika, że da się poprawić morfologię nasienia z 2% na wyższą wartość w ciągu 3 miesięcy?
Macie jakieś sposoby?
 
reklama
i to faktycznie znacząco wpływa na morfologię?
Już się zdążyłam naczytać, że poprawa tego parametru wcale nie jest taka prosta.
 
Nawet jeśli morfologię cieżko poprawić, to już ilość (z mojego doświadczenia) idzie dużo łatwiej. A jak masz 2% dobrych plemników z 20miln a 2% z 200 mln robi ogromną różnicę
 
Nawet jeśli morfologię cieżko poprawić, to już ilość (z mojego doświadczenia) idzie dużo łatwiej. A jak masz 2% dobrych plemników z 20miln a 2% z 200 mln robi ogromną różnicę
Masz rację. Mąż właśnie wyszedł od lekarza. Powiedział że morfologia 2% przy ilości 392 mln nie jest zła.
Najgorzej że każdy lekarz mówi co innego, ale chyba ten u którego było mąż jest sensowny.
 
Masz rację. Mąż właśnie wyszedł od lekarza. Powiedział że morfologia 2% przy ilości 392 mln nie jest zła.
Najgorzej że każdy lekarz mówi co innego, ale chyba ten u którego było mąż jest sensowny.
piękna ilość, myślę, ze te 2% to naprawde jest spoko. Oczywiście polecam włączyć jakieś podstawowe suple, sok pomidorwy, olej z czarnuszki i lniany, orzechy brazylisjkie. Dużo ruchu. I bedzie super :)
 
Powiem Ci że u nas też różnie bywało było 0 było 1 2 a nawet podczas suplementacji Fertilmanem plus a także dieta bywało i 4
 
reklama
piękna ilość, myślę, ze te 2% to naprawde jest spoko. Oczywiście polecam włączyć jakieś podstawowe suple, sok pomidorwy, olej z czarnuszki i lniany, orzechy brazylisjkie. Dużo ruchu. I bedzie super :)
Zapisałam, będę mu dawać :-) Lekarz podobno zapisał też kilka suplementów/witamin do wykupienia.
 
Do góry