reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną :-)

reklama
pisałam wam ze robiłam porzadki z ciuszkami dzidzi

no wiec jak ja te ciuszki tak składałam i składałam to przeszła mi przez moja głupiutką głowe taka głupiutka mysl

-" JUZ MI SIE NIE CHCE BAWIC W MAME"

i w tym czasie maluszek kopnoł pewnie dał mi znac zebym szybciutko ta mysl z siebie wydaliła
 
ja najczesciej mam takie mysli jak sie kluce z patrykiem A tak to sie ciesze i bym mogla 24 latac po sklepach i kupowac cos dzidzi :):)
 
czyli to był 26 t i 5 d ciązy

no widzisz to wcale nie jest taka malusieńka, bo moja tydzień temu miała tylko 20g więcej
a zresztą USG czesto rozmydla sie z faktami,
ile razy sie słyszy, że dziewczyny miały robione usg na kilka dni przed porodem i waga dziecka nie zgadzała sie o kilkaset gram.
 
Tez to zauwazylam jak zaczelam grzebac ze nie jest taka mala
Tylko chyba lekarka chciala zebym do niej spowrotem przyszla bo byla nie zadowolona
Jednak jej kasa dodatkowa odeszla ::)
 
właśnie wróciłam od lekarza :laugh:
mój synek waży 962 dekagramy
a ja........11 kilo do przodu(super) ::) ::) ::)
 
reklama
Do góry