reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rosną :-)

reklama
mialam wczoraj napisac i zapomniałam. Łukasz u pani doktor wazył wczoraj 9,800 i mierzył 78 cm... to pytam dlaczego jest taki ciężki w porównaniu z rówiesniczką która wazy ponad 10 kilo?? i dlaczego ciuszki na 80 cm są juz za małe???? Ja nic już z tego nie rozumiem.... wszyscy mówią ze jest taki duży i taki ciężki, a porównując go do wagi i wzrostu Waszych dzieci, wychodzi na to że wcale nie jest taki duży :no::szok::confused::confused::confused::confused:
 
Mikołaj wczoraj u lekarza był wazony i waga wskazała 11,150 troche mało, liczyłam na wiecej bo on bardzo sporo je no ale tez bardzo dózo sie rusza.
 
Gratulujemy dobrej wagi :-)


beatko Majeczka taka ociupinka :-) Kiedy my mielismy taka rozmiarowke :-D

Sandrunia ostatnio wazyla 9900 :tak:

ciuszki kupuje na 86 jedne dobre, inne za male, a jeszcze inne za duze (wszystko zalezy jaka firma)
 
reklama
Do góry