reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijają się wasze maleństwa

Mój synek wczoraj spał w poprzek łózka ( nie wiem jak to zrobił ) ma macie się przesówa i liże dzidzie z lusterka, łapie swiadomie zabawki , śmieje się na głos.. no i nurkuje ( chodzimy na basen ) a ma 3.5 misiąca
 
reklama
Aniam- to super:-). Nasza corka krecac sie po lozeczku pierwszy raz sie uderzyla-pierwsze koty za ploty. A czy Maly Szymek tez chetnie pija wode z basenu?Bo moja corka bardzo chetnie, a jakos mi sie to nie usmiecha....:baffled:
 
wystawia jęzor w domu jest to samo już wie jak smakuje oilatum i płyn do kapieli ale co poradzisz , ale na basenie jak potrzeba to buzia zatkana :).. Wiesz ale basen dla dziecka to samo zdrowie - rozwija, hartuje , a te troszke wody wypitej no trudno jakoś przeżyje.:-D
 
Przepraszam, że Wam wejdę w wątek, ale nie mogę się powstrzymać- sama jeszcze nie mam niestety maluszka, ale uwielbiam o nich czytać, już się własnego doczekać nie mogę:-D
Macie śliczne dzieciaczki, pozdrawiam cieplutko mamusie!!!:-)
 
Aniam, haha...no wlasnie moja tez ma ped na napoje rozniste. Oczywisce najbardziej na mleko...Poniewaz ostatnio okazalo sie u ortopedy ze ze wzgledu na skaze bialkowa zle wchlania sie u niej wapno, a za tym pewnie i zelazo (jutro wlasnie "jedziemy sie kluc":-( zeby to wszysto posprawdzac), to podaje jej przed zupka z mieskiem witamine C w naturze (taki nieslodzony syrop z platkow dzikiej rozy)-jest top kwasne cholernie, nienajlepsze..A ona, po prostu to spija z lyzeczki i zadowolona macha nozka :). Wiec jej tej wody basenowej nie jestem w stanie wybic z glowy, pewnie samo przejdzie. Skoro Twojemu bablowi nic nie dolega to moze i mojej nic nie bedzie. A propos basenu to wlasnie ostatnio dalysmy pierwszego nura!Tylko nasz corcia to juz wiekowy niemowlak i sie troche skrzywila/zszokowala. POnoc lpiej zaczynac wczesniej, ale sie zgapilismy. Jutro probujemy kolejny raz...
Agnessita-bardzo dziekuje w imieniu coreczki, pozdrawiam i trzymam kciuki za pomyslna wyprawe Twojego Malenstwa na druga strone brzuszka.
 
Dziecko ma ten nawyk z brzuszka do 5 miesiaca , dlatego warto zaczynac basen od 3go ale co się martwisz i tak się nauczy , ważne że była w szoku ale obyło się bez płaczu i to się liczy , kilka razy i będzie dobrze:-D
 
czesc mamusie

co ostatnio sie nie wpisujecie ??? przyznaje sama nie mam wiele czasu ale mój synek się wspaniale rozwija i musze sie pochwalic nowym osiągnieciem

- a mianowicie jak złapie go za rączki to próbuje chodzić ale śmiesznie mu to wychodzi ... :happy::-D
- a jak wiecie ma 6 zębów a tak się cieszyłam ... ale mały to raczej nie ostatnio marudzi mi ciągle noce to makabra no bo jeszcze całe nie wyszły :no:
- a i jeszcze zaczął reagować na swoje imię :happy::-)
- a i jak zawołam go "kubusiu choć do mnie" tomigiem zjawia się oczywiście na czworaka :happy::tak::-)

pozdrawiam was trzymajcie się cieplutko obiecuje ze odezwe się jak tylko coś nowego zaobserwuje buśśśśśśśśśka !!!






 
reklama
Moja Matylda skonczyla 4 miesiace i jeden tydzien. Usmiecha sie do wszystkich i wszytkiego, robi mostek, lapie obydwoma raczkami wiszaca zabawke i wklada do buzi. ZAsmiala sie na glosno 3 razy i troche mnie to martwi, bo synek w tym wieku smial juz sie w glos od 3 miesiaca... ale on wszystko robi na Maksa. Mala przewraca sie na boczki i potrafi zrobic kolko podnoszac biodra do gory i opierajac sie na glowie...i nie wiem czy to normalne w tym wieku
 
Do góry