reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

Antylopka

Potrojna mamuska
Miasto
Poznań/ Paryż
Rozwiązania
0
my bylismy w poniedziałek na wizycie u lekarza - waga zawrotna, przybrał 440 gram w 10 dni (tylko na piersi!!). Waży teraz 4,100 kg, wychodząc ze szpitala miał 3,660 (ur. 3,770). I urósł 2 cm.
Zdrowy i wszystko ok. szczepienia tutaj ida inaczej niż w Pl, kalendarz bardzo podobny, w terminach jednak są odstępstwa.

Co do przybierania na wadze, to dziecko powinno podwoić wage urodzeniową w 6 m-cu życia, a potroić w 12 m-cu. Przybierac tygodnio to nie pamietam ile jest min, bo jak widac moje przybierają dużo więcej niż trzeba.

ewwe - ale agent!! korzystajcie póki się da z takich "rabatów"

reklama

Bodzinka

Lekko Stuknięta Mamuśka;)
Miasto
SZ
Rozwiązania
0
Antylopka fenomenalnie!!! Tylko się cieszyć, że tak pierś mu słuzy. Mnie położna powiedziała, że moge go za tydzień zwarzyć ale ja dziękuje, postoje. Ważą go na chorej stronie a dzieci tam tyle, że masakra. Jak bylismy to dziewczynka z ospą wychodziła z izolatki i sie radosnie rozgladała a tata przez tel. rozmawiał. Mój chciał Małego wyciagac ale zdarzyłam zareagowac i Lolkowi kazałam się odwrócić...Mam nadzieje, że przez te 5 sekund sie nie zarazili...Więc ja wole go nie warzyć niz mam mi przynieśc jakies paskudztwo do domku...

Antylopka

Potrojna mamuska
Miasto
Poznań/ Paryż
Rozwiązania
0
tutaj jest to inaczej rozwiązane - pamiętam z Wiki strone chorą i zdrową... a na środku rejestracja, przez którą co chwile ktoś przechodził, bo wszedł nie tym wejściem...

tutaj jest osobny osrodem matki i dziecka i tam się chodzi ważyć niemowlaki. Co prawda lekarka powiedziała, że jak on będzie tak przybierać, to moge sobie odpuścić wizyty co tydzien i chodzić co dwa.
Najlepsze jest to, że on niby mały (teraz ma 53 cm), a ciuszki tylko na 62 nosi... fakt, że pajacyki i śpioszki sa z coccodrillo, a oni na chudziaki szyją, u wiki było to samo, ze male byly te w prawdziwym rozmiarze.

Bodzinka

Miasto
SZ
Rozwiązania
0
no tu niby jest osobno zdrowa i chora i osobna rejestracja a nas wzieli i tak na chorą. Mnie lekarka nawet nie wspomniała o ważeniu tylko połozna, ze jakbym była ciekawe to one zawsze mi go zwarza. Dziękuje, nie...

Elena

Grudniówka 2010
Rozwiązania
0
U nas jest jedna rejestracja i dwa wejscia, ale i tak z rejestracji trzeba przejść dla chorych, bo nikt nie będzie obkrążać budynku. W dodatku przy rejestracji jest poczekalnia dla dorosłych i te wszystkie stare dziady kaszlą.

gufi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Łódź/Pabianice
Rozwiązania
0
u nas na szczescie sa dwie trzy czesci: dla dzieci chorych, zdrowych i dla doroslych. kazda ma osobne wejscie, a dzieci chore i zdrowe maja wspolna rejestracje na srodku, ale z dwoma okienkami. wiec kontakt z chorobami znikomy. w czesci zdrowej jest wazenie i mierzenie.

Bodzinka

Miasto
SZ
Rozwiązania
0
nO I U NAS NA SZCZSEPIENIA, BILANSY JEST CZĘŚC ZDROWA I DLATEGO W SZOKU BYŁAM JAK NAS WZIELI NA CHORA I DRZWI NAM OTWIERALI. KOSMOS SZCZEGÓLNIE, ŻE MULTUM DZIECI CHORYCH...oj sorki za capsa....

missiiss1301

Kochamy Cię Antosiu :*
Miasto
Wroclove :)
Rozwiązania
0
a u mnie pediatra juz byla ale nei wiem ile prztyl od wyjscia ze szpitala bo nie mma wagi w domu... dowiem sie dopiero na bilansie miesiecznym. moj jasiek spadl bardzo duzo i tez mi mowili ze przy zoltaczce to mozliwe bo z 3390 spadl do 3090. a w dniu wypisu tj tydzien temu wazyl 3170 g ciekawa jestem ile przybral w tydzien.

ewwe

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
mój pięć w pięć dni od wypisu ze szpitala przytył 300 gram równe, jutro mamy wizytę w przychodni, i dowiem się czy dalej mu się tak ładnie tyje, chociaż jakoś mam wrażenie że już chyba wolniej, no nic, dowiem się jutro:)

reklama

aluśka :)

Listopadowa mama '07
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
:D
My byliśmy dziś u notariusza podpisywać akt własności:)
Borys był z nami, całe "czytanie" aktu spał i był bardzo grzeczny, po czym kiedy pani notariusz powiedziała że zaprasza nas do kasy celem uregulowania płatnści ( nie ukrywam że suma nie mała ) - młody otworzył oczy, zmarszczył czoło i zaczął się drzeć w niebogłosy:D
Pani notariusz spojrzała na niego - i powiedziała - " no dobrze - opuszczę Wam 200 zł " :D

musimy częściej zabierać małego w miejsca gdzie trzeba wydawać pieniądze:)
no to sie Wa udało:-) zawsze to parę groszy w kieszeni ;-)

Martynka z waga urodzeniową 3580g spadła do 3440g(waga z 6,12) po czym a w dniu przyjęcia na oddział patologii noworodków waga znów pokazała 3580g a przy wypisie podskoczyla do 3820g:tak: karmiona tylko cycem ale może tez te kroplówki co miała miały jakiś udział ze tyle przybrała:sorry2:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019