reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jak szybko po porodzie doszłyście do siebie

andzia1987

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
witam. nasz maluch ma się pojawić w sierpniu. Termin wg USG na 10 sierpnia, a wg obliczeń lekarza na 17. Jakiś czas temu dostaliśmy zaproszenie na ślub, który ma się odbyć 25 września, czyli ponad 6 tygodni po terminie porodu. Na szczęście impreza jest na miejscu. Jak długo po porodzie dochodziłyście do siebie? Myślicie, że dam radę pojechać na imprezę? Pozdrawiam ;)

reklama

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Dasz radę :) (pozostanie organizacja opieki nad dzieckiem)
Ja niestety miałam nieplanowane CC, które dobrze się dla mnie nie skończyło, pozostałością jest przepuklina zatem jestem już 5 miesięcy po porodzie i nadal dochodzę do siebie ;)

natusa1988

Mamusia Maksia i Aleksa
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Spokojnie dasz radę :tak: Fizycznie dochodzi się do siebie tak około miesiąca, reszta to takie bardziej ukryte naprawy organizmu. Zależy jeszcze, jak będziesz stała psychicznie po porodzie. Ja miałam depresję poporodową, która łącznie trwała jakieś 3 miesiące. Raz było lepiej, raz gorzej, ale generalnie nastaw się na to, że dasz radę i będziesz się świetnie bawić :tak:

kakakarolina

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
jak tylko uda Ci się zapanowac nad zmęczeniem, niewyspaniem i zorganizować dobrą opiekę nad dzieckiem to będziesz się bawić świetnie. Ciałem fizycznie będziesz gotowa, macica będzie rozmiarów sprzed porodu jeżeli nie przytyłaś za dużo to nie będzie śladów brzucha i kilogramów. Ja fizycznie byłam gotowa 2-3 tygodnie po porodzie psychicznie nie jestem gotowa do teraz:)) Tylko uważaj na podskoki.

ewiiiiiiiiii

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Właśnie,najgorsze te nieprzespane noce :) Ja po porodzie na pewno bym nie "zarwała" nocy na weselu ..wolałabym się wyspać :))) Ale jeżeli będziesz wypoczęta bo dzidzia nie da ci w kość to powinnaś iść i się odstresować....zawsze wieczorem możesz wrócic do domu :)
Pozatym trzeba wziac tez pod uwage to jaki będziesz miała poród...lekki czy tez cieżki...trudno teraz cokolwiek powiedzieć sama zobaczysz jak sie będziesz czuła :)

Antylopka

Potrojna mamuska
Miasto
Poznań/ Paryż
Rozwiązania
0
Ty dasz radę, pytanie czy maluszek też? jeśli będziesz go karmić piersią, to raczej nie zostawisz z nikim (moja nie chciała pić z butelki w ogóle do około 6 miesięcy - wtedy jak wróciłam do pracy, to piła około 120 ml do obiadku). Jeśli będzie na butli, to masz ten problem z głowy.

andzia1987

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
z dzidziorkiem to nie będzie problemu. babcia mieszka w sąsiedztwie, no i impreza jest na miejscu więc w razie czego mogę podjechać na karmienie. zobaczymy. to najbliższa rodzina, więc bardzo nam zależy żeby wpaść chociaż na część wesela. no i generalnie trzeba dać wcześniej potwierdzić czy będziemy czy jednak nie. i to dość szybko bo do połowy sierpnia. oby mały się wykluł do tego czasu.

Noel

Kochająca mama
Miasto
Legionowo
Rozwiązania
0
Ja w 4 dobie po CC wysprzątałam cały dom łącznie z myciem podłóg i stertą prasowania.
Ale nie zostawiłabym takiego maluszka z nikim.
Przed pprodem byłam pewna, że podrzucenie dziecka np. mamie to żaden problem.
Ale po porodzie okazało się, że nie jest to takie proste......dla mnie
Jak pomyślę, że moje dziecko by płakało, a mnie by przy nim nie było to serce mnie ściska.
Psychicznie nie dojrzałam do tego.

Dziewczyny nie straszcie młodej mamusi nieprzespanymi nocami.
Moja córka ma pół roku i ja nie wiem co to jest niewyspanie;-)
Od początku budzi się na jedzenie tylko raz, więc jestem zawsze wyspana i pełna energii.....chyba, że bumeluję do późna przy kompie:rofl2:
Mimo maluszka ze wszystkim jestem na bieżąco.
Codziennie gotuję obiad, w domu jest zawsze posprzątane, pranie zrobione, a jak Iga śpi to mam czas dla siebie tj. w ciągu dnia 2xpo 2h i od 20:30 do 7 rano......z jedną pobudką na mleczko......:tak:
Do tego znajduję czas na solarium, rollmasaż i fitness.....oczywiście nie wszytsko na raz:-p
Włosy mam ufarbowane i zadbane paznokcie;-)
Tak, więc nie taki diabeł straszny:-)

kwiatek85

Początkująca w BB
Miasto
Kroczyce
Rozwiązania
0
cześć ja po pirodze też doszłam bardzo szybko niebyt on taki straszny jak się maluje

reklama

Mili_22

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Myślę,że wszystko zależy od organizmu kobiety.Ja np. córcie urodziłam 6 czerwca,a 18 sierpnia miałam własny ślub kościelny :) Pani w sklepie z sukniami ślubnymi dziwiła się,że tak szybko wróciłam do swojego dawnego rozmiaru :) Także spokojnie-myślę,że będzie wszystko ok.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Poród na ujastku lub Kopernika! Jak szybko wypuszczają do domu ? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 60
KaroCarlo Czy nie za szybko? Wrześniowe mamy 2020 7
ninawieczorem Jaki prezent na szybko? Modowe porady i inspiracje... 4
Dmalw Czy udało wam się i jak szybko zajść w ciążę po poronieniu? Potrzebuję porady 86
Olka7863 Antybiotyk prosze o szybko rade Potrzebuję porady 2
A Jak szybko zapomnieć.. Potrzebuję porady 28
L Jak szybko pozbyć się brzucha pociążowego? Diety, diety 37
Elenaa Lactobacillus-mierna ilość, jak szybko odbudować Potrzebuję porady 0
K Jak szybko wyleczyć spuchniętą wargę - nie chce zarazić dziecka. Zdrowa mama 4
M Nowa ciąża a starsze jeszcze pije co robić aby szybko starszą odstawić? Karmienie piersią 19
S Przegryzki "na szybko" Diety, diety 8
ewelka4ever Czy to nie za szybko??? Niemowlaki 10
Patri Przygnębienie - jak się szybko pozbierać? Dzieci urodzone w lutym 2007 37
I JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!! Ładna mama 355
A Jak szybko widoczny byl wasz brzuszek??? Ciąża, poród, połóg 243
jagodam77 Obniżone jelito po porodzie Potrzebuję porady 11
becia.25 Ślub 4 miesiące po porodzie. Potrzebuję porady 9
N Strzelajace stawy po porodzie? BB fizjoterapeutka kobieca radzi mamom 16
DittavonTeese Seks po porodzie Październikowe mamusie 2020 -priv 0
A Blizna na szyjce macicy po pierwszym porodzie, a drugi poród Ciąża, poród, połóg 1
J Dokumenty potrzebne przy porodzie Ciąża, poród, połóg 5
N Nacięcie krocza po porodzie co polecacie na ból Potrzebuję porady 14
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
Aniaanka Przepuklina pepkowa po porodzie Potrzebuję porady 2
IsabellaW odwiedziny po porodzie Majowe mamy 2020 8
L Bóle kolan po porodzie - reumatyzm? Potrzebuję porady 6
L Bóle podbrzusza poza miesiączką - kilka miesięcy po porodzie Potrzebuję porady 3
K zawroty głowy po porodzie Ciąża, poród, połóg 2
aniaslu Pytania o odżywianie w ciąży i po porodzie. Potrzebuję porady 1
C Seks po porodzie Potrzebuję porady 8
aniaslu Pytania o odzywianie w ciazy i po porodzie. Potrzebuję porady 0
aniaslu Jak jeść i co suplementować w ciąży i po porodzie? Odpowiedzi specjalistów Temat tygodnia 5
M Okres po porodzie Potrzebuję porady 34
xnightfall94 Poród po porodzie kleszczowym Ciąża, poród, połóg 4
M Seks po porodzie Potrzebuję porady 5
Aniaanka Brak okresu 5 i pol miesiaca po porodzie Potrzebuję porady 43
C Jaka herbata po porodzie Potrzebuję porady 3
M 7 dni po porodzie: różowo czerwony śluz z krwia, skrzepy czarne jak wątróbka Ciąża, poród, połóg 6
nowamloda12 Łysieje😱😭 4msc po porodzie Potrzebuję porady 12
Arletakinga Ciąża po martwym porodzie.. Ciąża, poród, połóg 14
A Ból w trakcie stosunku po porodzie Potrzebuję porady 12
M Okres po porodzie Potrzebuję porady 3
M Odwiedziny po porodzie Ciąża, poród, połóg 38
L Jednoosobowa sala po porodzie - jak w praktyce? Ciąża, poród, połóg 10
B Tampony tydzień po porodzie. Potrzebuję porady 16
S Zakrzepica po porodzie - CC. Ciąża, poród, połóg 7
anecia_o nadciśnienie po porodzie Ciąża, poród, połóg 2
M Okres po porodzie Potrzebuję porady 2
M Miesiączka po porodzie Potrzebuję porady 5
aniaslu Nietrzymanie moczu w ciąży i po porodzie. Czym jest, skąd się bierze i gdzie szukać pomocy? Temat tygodnia 11