reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak tam nasza waga i co jemy?

U mnie apetyt tez powraca! Z dnia na dzien coraz wiecej rzeczy toleruje i na coraz wiecej mam ochote...niestety nie tych zdrowych!...moze nie slodyczy ale dzis np zjadlam shaorme w Sphinxie...i oczywiscie nie wzielam z ryzem tylko frytkami. Do tego zawsze daja pite, ktorej po tak obfitym posilku nigdy nie zjadam, a dzis, kurde na koncu ja wtrabolilam:-(. Wydaje mi sie ze nie przytylam od mojej wagi sprzed dowiedzenia sie o ciazy, ale zawsze mialam problemy z waga, zawsze na dietach albo z nadwaga i niestety mam teraz jeszcze nadwage od wakacji kilka kilo. Strasznie sie boje ze jak przytyje jeszcze jakies 15-20 to bede wygladac jak hipopotam :baffled: ...buuu...
 
reklama
Ale jesteście kochane Dziewczyny .....jednak ciężarówka najlepiej rozumie ciężarówkę :-D

Z tymi pierogami to chyba poczekam jeszcze tylko dwa tygodnie i mam je na talerzu ......nawet nie mam wałka :baffled:
 
reklama
no właśnie Majako Ty jesteś tylko o jeden dzień do przodu z suwaczkiem :-D.Po USG wkleję swój brzuszek to porównamy :-D:-D
 
Do góry