reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jak tam przygotowania kwietnióweczki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

jaszczurka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jak tam przygotowania do narodzin? W sumie zostało nam troszke ponad 4 miesice:) Ja sama majac termin na 21 kwietnia spodzewam sie Zosienki na poczatku kwietnia :) Robicie juz jakies "małe" zakupy? Pieluszki beciki spioszki? Moze choc łożeczko z misiowa posciela? Wkoncu potem przyjda swieta i na nic nie zostanie nam czasu

reklama

dori

Rozwiązania
0
Mi zostały niecałe 4 miesiące bo termin mam na 2-3 kwiecień. Parę rzeczy już kupiłam typu: rożek,skarpeteczki, body i śpioszki ale to głównie po to by nacieszyć oczy. Po resztę wybieramy się w styczniu do hurtowni, gdzie można kupić wszystko w jednym miejscu od smoczków po wózek za bardzo przystępne ceny (moja koleżanka tam kupowała całą wyprawkę) Dla zainteresowanych z okolic Warszawy podaję stronę www.chaber.pl

kosmi

Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
dori dzięki za linka ja mieszkam w Piasecznie koło Wawki, więc do Grójca mam moment autkiem i jak ceny są jak piszesz to mi się bardziej opłaca niż jeżdżenie od sklepu do sklepu po Wawie...

co do przygotowań to tak jak dori mam pare ciuszków, a pierwsze konkretne zakupy planuje na styczeń...

Anula19

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

Ja z radości mam tego już tyle że hohohoho
Hej dziewczęta ja jak się dowiedziałam że będę miała dzidziusia to z radości jak jestem w sklepie nie potrafie się powstrzymać zawsze coś kupie i teoretycznie już prawie wszystko mam.brakuje mi kocyków ręczniczków kosmetyków i pampersów. ;)

POZDRAWIAM

jaszczurka

Rozwiązania
0
Ja niezaprzeczam kupuje ale to nie sa zawody jak cos mi w oko wpadnie to biore ale do konca mojej wyprawki dla dzidzi to bardzo sporo czasu zostało :)

Anula19

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

Ja bardzo chciałam dzidzie a tym bardziej że mój poprzedni lekarz poinformował mnie że nie mogę ich mieć.Jak siędowiedziałam o ciąży to byłam w niebowzięta.Także kupowanie maluszkowi czegokolwiek sprawia mi radość.

jaszczurka

Rozwiązania
0
Anula19
Mi tez sprawia przyjemnosc kupna dla dzidz czego koilwiek i ide do domciu i nie moge sie na patrzeć na te malutkie ciszki :)
pozdrwawiam

Anula19

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0

Widze że jednak nie jestem sama.Radość kupowania i radość oglądania tych ciuszków jest tak wielka że szybciej mi mijają dni .Pozdrawiam.

reklama

kosmi

Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
ja jakoś strasznie dużo rzeczy nie mam, bo pare ciuszków - narazie dzidzowe zakupy muszą poczekać ze względu na święta, teraz ogromną radość sprawia mi przeglądanie tego co już mam :D

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
O Czy ja mam jakies przewidzenia czy tam pokazała się jakaś mała kreska? Ciąża, poród, połóg 12
aniaslu Lekcja II. Co ty tam do siebie mówisz? Mamy działamy. III Edycja 60
K Czy to ciąża? Czy tylko ja tam widzę druga blada kreske Potrzebuję porady 18
Aga1402 Czy tam jest widoczna druga kreska ? Mam zalozona spirale. Staramy się 26
K Wariuje czy naprawdę coś tam jest...? Potrzebuję porady 17
natala95 Czy widać tam druga ? Ciąża, poród, połóg 34
A dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny? Dzieci urodzone w październiku 2015 684
DZIULKA78 DIETKI i TAKIE TAM :) czyli sie odchudzamy :))) Dzieci urodzone w październiku 2010 51
V 4tydzień i 5dzień ciąży (3tydzien od zaplodnienia) czy ktos tam cos widzi?? Ciąża, poród, połóg 13
Marta1981 Ram tam tam - ząbki mam. Dzieci urodzone w marcu 2011 357
Divertte Jak tam kochane Wasze dzieci przed komunią? Dzieci urodzone w 2002 roku 24
Marzi55 Poród w Szpitalu Praskim - jak tam teraz jest? Warszawa 17
H Poza granicami kraju- czyli Marcjanki tu i tam :) Archiwum mam marcowych'11 870
edyta27 Funny i takie tam... Dzieci urodzone w październiku 2007 38
MamaNastki A co tam u mam z października 2007? Dzieci urodzone w październiku 2007 12
B Święta, PREZENTY :) i takie tam :) Dzieci urodzone w maju 2007 476
X Jak Tam Rozwijaja Sie Wasze Dzieciaczki Rozwój i zabawy 4
M Jak tam nasza waga i co jemy? Dzieci urodzone w październiku 2007 587
Blanes Formalości i takie tam oficjalne sprawy Dzieci urodzone w czerwcu 2007 58
R Szpital w Wieluniu-czy warto tam rodzić? Poleć szpital, lekarza, położną 26
Agnieszka18 jak tam nasza waga?? Dzieci urodzone w październiku 2006 285
oliwka29 Jak tam wasze pociechy-chdzą już???? Dzieci urodzone w marcu 2005 6
A jak tam z waga przed pod koniec i po ciazy obiecnie? Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 61
Anek@ A co ze znieczuleniem w kregoslup czy jakos tam:))?? Dzieci urodzone w kwietniu 2006 5
justynaj jak tam przyszłe "babcie"? Dzieci urodzone w listopadzie 2005 257
P Lux Med Warszawa Czy tam jest choc jeden ginekolog wart polecenia? Poleć szpital, lekarza, położną 163
S A jak tam z mamami Relacje rodzinne 5
N Wrzesniowe mamusie 2019- przygotowania Potrzebuję porady 1
rossig przygotowania do starań - jak to wszystko poukładać ? Staramy się 11
A Ciąża bez przygotowania Ciąża, poród, połóg 3
Megi93 PRZYGOTOWANIA do STARAŃ Styczeń 2016 Staramy się 4
_Roszpunka_ Pierwsze urodzinki... przygotowania, prezenty , potrawy :-) Archiwum mam majowych'11 328
Asteria Ślubujemy - czyli przygotowania do slubu i do wesela:) Dzieci urodzone w styczniu 2012 92
S przygotowania do świąt Przedszkolaki 18
S Przygotowania do pierwszych urodzin:) dzieci urodzone w październiku 2009 99
K Jak skrocic czas przygotowania mleczka w butli? Żywienie 13
L Zakupy dla mamy i przygotowania torby do szpitala. dzieci urodzone w październiku 2009 993
P Emigracja do Australii-przygotowania do 36h podróży! Roczniaki i dwulatki 13
niekat Przygotowania do porodu!!! Dzieci urodzone w marcu 2008 590
Milkshake ROCZEK - przygotowania do imprezki Dzieci urodzone w październiku 2006 190
M Nasze Przygotowania!!! Dzieci urodzone w czerwcu 2007 152
L Przygotowania do ciąży :) Staramy się 226
L-oka Kwietnióweczki z Warszawy Dzieci urodzone w kwietniu 2014 320
ranhita Kwietnióweczki z WROCŁAWIA ;) Dzieci urodzone w kwietniu 2014 96
C Czego słuchają Kwietnióweczki Dzieci urodzone w kwietniu 2011 31
H Kwietnióweczki 2008 Dzieci urodzone w kwietniu 2008 17160
iskierka40 witam wszystkie kwietnióweczki Dzieci urodzone w kwietniu 2006 11
A Kwietnióweczki z Żor i okolic Dzieci urodzone w kwietniu 2006 10
Rybcia_21 Kwietnióweczki z woj. Kujawsko-Pomorskiego Dzieci urodzone w kwietniu 2006 0
dori Kwietnióweczki z mazowieckiego Dzieci urodzone w kwietniu 2006 189