reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak tam przygotowania kwietnióweczki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

jaszczurka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
403
Jak tam przygotowania do narodzin? W sumie zostało nam troszke ponad 4 miesice:) Ja sama majac termin na 21 kwietnia spodzewam sie Zosienki na poczatku kwietnia :) Robicie juz jakies "małe" zakupy? Pieluszki beciki spioszki? Moze choc łożeczko z misiowa posciela? Wkoncu potem przyjda swieta i na nic nie zostanie nam czasu
 
reklama
Mi zostały niecałe 4 miesiące bo termin mam na 2-3 kwiecień. Parę rzeczy już kupiłam typu: rożek,skarpeteczki, body i śpioszki ale to głównie po to by nacieszyć oczy. Po resztę wybieramy się w styczniu do hurtowni, gdzie można kupić wszystko w jednym miejscu od smoczków po wózek za bardzo przystępne ceny (moja koleżanka tam kupowała całą wyprawkę) Dla zainteresowanych z okolic Warszawy podaję stronę www.chaber.pl
 
dori dzięki za linka ja mieszkam w Piasecznie koło Wawki, więc do Grójca mam moment autkiem i jak ceny są jak piszesz to mi się bardziej opłaca niż jeżdżenie od sklepu do sklepu po Wawie...

co do przygotowań to tak jak dori mam pare ciuszków, a pierwsze konkretne zakupy planuje na styczeń...
 
                         
aniolki__16_.gif

                                  Ja z radości mam tego już tyle że hohohoho
Hej dziewczęta ja jak się dowiedziałam że będę miała dzidziusia to z radości jak jestem w sklepie nie potrafie się powstrzymać zawsze coś kupie i teoretycznie już prawie wszystko mam.brakuje mi kocyków ręczniczków kosmetyków i pampersów. ;)
                             
aniolki.gif

                    POZDRAWIAM
 
Ja niezaprzeczam kupuje ale to nie sa zawody jak cos mi w oko wpadnie to biore ale do konca mojej wyprawki dla dzidzi to bardzo sporo czasu zostało :)
 
                   
aniolki__30_.gif

Ja bardzo chciałam dzidzie a tym bardziej że mój poprzedni lekarz poinformował mnie że nie mogę ich mieć.Jak siędowiedziałam o ciąży to byłam w niebowzięta.Także kupowanie maluszkowi czegokolwiek sprawia mi radość.
 
Anula19
Mi tez sprawia przyjemnosc kupna dla dzidz czego koilwiek i ide do domciu i nie moge sie na patrzeć na te malutkie ciszki :)
pozdrwawiam
 
                 
19_.jpg

Widze że jednak nie jestem sama.Radość kupowania i radość oglądania tych ciuszków jest tak wielka że szybciej mi mijają dni .Pozdrawiam.
 
reklama
ja jakoś strasznie dużo rzeczy nie mam, bo pare ciuszków - narazie dzidzowe zakupy muszą poczekać ze względu na święta, teraz ogromną radość sprawia mi przeglądanie tego co już mam :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry