reklama

Jak to jest po cesarce??

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez estenskar, 1 Luty 2006.

1. estenskar

estenskar Fanka BB :)

jestem juz ponad 2 miesiace po cesarce,a tu nie wiadomo dlaczego zaczela mnie bardzo bolec rana na brzuchu. wiem,ze nie powinnam nosic ciezarow,ale moj maluszek wazy juz ponad 8 kg,bo urodzil sie bardzo duzy. do kiedy ma prawo bolec??jak jest z Wami??
    mam jeszcze jedno pytanie- czy chcialybyscie,kobiety po cesarce,miec wlasny watek?? taki na ktorym moglybysmy rozmawiac o naszych poradach, odczuciach etc. bo przeciez jest inaczej niz po porodzie fizjologicznym,a mam wrazenie,ze o nas sie zapomina. pozdrawiam :)

2. Anulka59

Anulka59 Fanka BB :)

b][/b]estenskar witaj u nas.Pocieszę cię mnie też blizna boli ale nie codziennie.Mam wrażenie że to na zmianę pogody choć wczoraj bolała prawie tak samo jak na początku.

3. reklama
  4. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

fajnie mieć taki watek :) jestem jak najbardziej ZA :)
    ja po miesiącu ćwiczyłam "ćwiczenia po cesarce" ale wczoraj przestałam bo jak w nocy się obudziłam do małej to właśnie mnie ta rana bolała i trochę się przestraszyłam ::) na usg niby byłam sprawdzić i było ok ::)

5. aniam13

aniam13 Fanka BB :)

A u mnie odpukać wszystko ok.
    Nic mnie nie boli, mam tylko takie dziwne uczucie drętwienia brzucha na dole ::)

6. estenskar

moja mama miala usuwana macice i mowi,ze rana boli ja przy zmianie pogody,takze mozliwe,ze to tak jest. a jaki to ciwczenia po cesarce?? czytalam gdzies,ze szwy rozpuszczaja sie dopiero po 4 miesiacach i ze do tego czasu nie wolno cwiczyc. z przyjemnoscia bym sobie pocwiczyla,bo drazni mnie ta falda na brzuchu ;)

7. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Jesli moge sie wtrącic, bo ja nie po cesarce, ale moja kolezanka jest już rok po i nadal czasami odczuwa ból.

8. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Fajny wątek! Mnie czasami swędzi blizna i cały czas jest bardzo widoczna, ale już zgrubienia pod nia powoli zanikają.

9. Anulka59

Anulka59 Fanka BB :)

Kunda ta blizna będzie długo a długo jeszcze ciemna.Wiem to bo po operacji kolana mam bliznę (12lat temu) i strasznie długo było ją znać nawet przez rajstopy.

10. reklama
  11. estenskar

a wlasnie,jak to jest ze zgrubieniem nad blizna?? bo ja mam wrazenie,ze czasem puchnie. jak np. wloze biodrowki :-[ oj nie dla mniei one...

12. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Ja miałam zgrubienie na szwie ok 2 miesiący Teraz już nie mam.

Poleć forum