reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Jak to jest po cesarce??

estenskar

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
jestem juz ponad 2 miesiace po cesarce,a tu nie wiadomo dlaczego zaczela mnie bardzo bolec rana na brzuchu. wiem,ze nie powinnam nosic ciezarow,ale moj maluszek wazy juz ponad 8 kg,bo urodzil sie bardzo duzy. do kiedy ma prawo bolec??jak jest z Wami??
mam jeszcze jedno pytanie- czy chcialybyscie,kobiety po cesarce,miec wlasny watek?? taki na ktorym moglybysmy rozmawiac o naszych poradach, odczuciach etc. bo przeciez jest inaczej niz po porodzie fizjologicznym,a mam wrazenie,ze o nas sie zapomina. pozdrawiam :)

reklama

Anulka59

Rozwiązania
0
b][/b]estenskar witaj u nas.Pocieszę cię mnie też blizna boli ale nie codziennie.Mam wrażenie że to na zmianę pogody choć wczoraj bolała prawie tak samo jak na początku.

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
fajnie mieć taki watek :) jestem jak najbardziej ZA :)
ja po miesiącu ćwiczyłam "ćwiczenia po cesarce" ale wczoraj przestałam bo jak w nocy się obudziłam do małej to właśnie mnie ta rana bolała i trochę się przestraszyłam ::) na usg niby byłam sprawdzić i było ok ::)

aniam13

Rozwiązania
0
A u mnie odpukać wszystko ok.
Nic mnie nie boli, mam tylko takie dziwne uczucie drętwienia brzucha na dole ::)

estenskar

Rozwiązania
0
moja mama miala usuwana macice i mowi,ze rana boli ja przy zmianie pogody,takze mozliwe,ze to tak jest. a jaki to ciwczenia po cesarce?? czytalam gdzies,ze szwy rozpuszczaja sie dopiero po 4 miesiacach i ze do tego czasu nie wolno cwiczyc. z przyjemnoscia bym sobie pocwiczyla,bo drazni mnie ta falda na brzuchu ;)

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
Jesli moge sie wtrącic, bo ja nie po cesarce, ale moja kolezanka jest już rok po i nadal czasami odczuwa ból.

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
Fajny wątek! Mnie czasami swędzi blizna i cały czas jest bardzo widoczna, ale już zgrubienia pod nia powoli zanikają.

Anulka59

Rozwiązania
0
Kunda ta blizna będzie długo a długo jeszcze ciemna.Wiem to bo po operacji kolana mam bliznę (12lat temu) i strasznie długo było ją znać nawet przez rajstopy.

estenskar

Rozwiązania
0
a wlasnie,jak to jest ze zgrubieniem nad blizna?? bo ja mam wrazenie,ze czasem puchnie. jak np. wloze biodrowki :-[ oj nie dla mniei one...

reklama

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
Ja miałam zgrubienie na szwie ok 2 miesiący Teraz już nie mam.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry