reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest z tą wagą?

Dołączył(a)
7 Styczeń 2006
Postów
9
Jak to z wagą u dzieci jest. Ostatnio pisałam że Kubuś wg lekarki stanowczo za dużo waży jak na swoje (wtedy) półtora roku, a teraz w przeciągu 2 miesięcy przybyło mu zaledwie niecałed 0,5 kg. I teraz znowu mnie to martwi. I co wy na to? A przecież go nie odchudzam. No chyba że więcej biega i ta waga nie idzie teraz tak szybko do góry. A wy co o tym myślicie i jak to jest u Was?
 
reklama
Witam
No tak jak maluchy więcej się ruszają to i więcej spalają moja mała ostatnio schudła 500g i wg pediatry to normalne. A co lepsze zjada o wiele więcej niż dotychczas. Także myślę że nie powinnaś się aż tak bardzo tym przejmować.
Co do nadwagi to różnie to bywa ogólnie trzeba pilnować aby maluchy nie zjadały tego co jest nie potrzebne, np czekolady moja mała nigdy nie jadła i uważam że jeszcze przyjdzie na to czas aby spróbowała tego zgubnego smakołyku:).
Skoro dziecko jest zdrowe i dużo biega to jest wszystko w porządku.
Pozdrawiam
 
Do góry