reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to jest z tym jedzeniem?

Dołączył(a)
11 Lipiec 2007
Postów
7
Zona jest w 5 miesiacu. Teraz czesto i wiecej je. Jakos duzo nie przytyla bo od poczatku okolo 5kg. Nie widac aby jakos specjalnie bardzo przybierala na wadze.
Rano jak wstaje musi szybko leciec do kuchni cos zjesc bo jest glodna,.., pozniej w ciagu dnia po najedzeniu sie w niedlugim odstepie czasu rowniez pojawia sie glod.
Rowniez czasami przed snem musi zjesc bo nie moze zasnac :-)
Oczywiscie stara sie jesc te dobre rzeczy, owoce itp.
Czasami mowi mi ze juz jąto nudzi bo caly czas nic nie robi tylko je :-) i nie ma juz pomyslow co ma jesc .... czy czesty glod i zapotrzebowanie na duuuzo jedzenia w tym okresie ciazy jest ok? (tzn. zaczelo sie to juz z 2 miesiace temu)... co o tym sadzicie?

Itsonlyme
 
reklama
chyba każda kobieta w ciązy ma troszkę większe zpotrzebowanie na jedzenie, no wiesz jakieś takie zachcianki, z mojego doświadczenia wiem jednak, że lepiej nie obżerać za dużo jakimiś niezdrowymi i kalorycznymi rzeczami, słodyczami, chipsami, bo potem ciężko zrzucic:-D
 
hej,
ja w ogole nie odczuwam wiekszego laknienia, jestem w 26 tyg, a mimo to przytylam juz 10 kg, waze 65 wiec nie jest to jakos strasznie duzo, je malo, ale lekarka stwierdzila, ze przytylam za duzo, do 6 mca powinno to byc najwyzej 5 kg, Wy naprawde tak malo przytylyscie? myslalam, ze o siebie dbam, nie objadam sie, nie jem prawie slodkiego i czuje sie dobrze.
agata mackowiak
 
Do góry