reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wprowadzac mleko z „2”

Owca70

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2008
Postów
45
Witam wszystkie mamusie i tatusiow takze :-)
Mam pytanie dotyczace przechodzenia z mleka (u mnie bebilon pepti) poczatkowego 1 na 2. Czy trzeba na poczatku mieszac jedno z drugim czy od razu drugie? Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam, Ania.
 
reklama
jak moja była mniejsza to akurat zabrakło mi nan 1 w domu i nie było nigdzie w sklepach i musiałam odrazu dać 2 ale wolałam dać 2 niż inne;-)

ale polecam codziennie lub co drugi dzień zamieniać 1 łyżeczke bebilonu1- na bebilon2:tak:
 
ja też mam bebilion pepti ale jeszcze troszeczke czasu do wprowadzenia 2 i na pewno bedzie to powoli i mieszając z 1 :-D:-D:-D powodzenia ja za jakieś 2 tygodnie :-D:-D
 
Wprowadzasz jak nowe pokarmy, stopniowo.
Np na 180ml wody dajesz pięć miarek "1" i jedna "2" - tak cały dzień. Następnego dnia zwiększasz na 180ml - dajesz cztery "1" i dwie "2" itd przez kolejne dni zwiększasz "2", zmniejszasz ilość "1", aż całkowicie przejdziesz na "2" :tak: Powodzenia! :-)
Ja niestety o tym nie wiedziałam i dałam od razu "2" no i zafundowałam małej rewolucje w brzuszku, kupki brzydkie :-( na szczęście po kilku dniach wszystko wróciło do normy ;-)
 
reklama
u nas co prawda było Nan ale na tej samej zasadzie wprowadzałam kolejne ,tzn co 2-3 dni jedną miarkę "nowego" więcej a jedną "starego" mniej, tak przeszłyśmy bez problemów z 1 na 2, potem z 2 na 3, a miesiąc temu z 3 na junior :-)
 
Do góry