reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jak wprowadzac mleko z „2”

Owca70

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamusie i tatusiow takze :-)
Mam pytanie dotyczace przechodzenia z mleka (u mnie bebilon pepti) poczatkowego 1 na 2. Czy trzeba na poczatku mieszac jedno z drugim czy od razu drugie? Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam, Ania.

reklama

malinka1

3* MAMA
Miasto
SZCZECIN
Rozwiązania
0
Mój pediatra doleca na początku mieszać bo to powoduje łagodniejsze przejście;-)pozdrawiam

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
jak moja była mniejsza to akurat zabrakło mi nan 1 w domu i nie było nigdzie w sklepach i musiałam odrazu dać 2 ale wolałam dać 2 niż inne;-)

ale polecam codziennie lub co drugi dzień zamieniać 1 łyżeczke bebilonu1- na bebilon2:tak:

welonka12

maj 02 :)) wrzesień 08
Miasto
Trzcianka
Rozwiązania
0
ja też mam bebilion pepti ale jeszcze troszeczke czasu do wprowadzenia 2 i na pewno bedzie to powoli i mieszając z 1 :-D:-D:-D powodzenia ja za jakieś 2 tygodnie :-D:-D

joasiek1977

Mamusia Oleńki :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Wprowadzasz jak nowe pokarmy, stopniowo.
Np na 180ml wody dajesz pięć miarek "1" i jedna "2" - tak cały dzień. Następnego dnia zwiększasz na 180ml - dajesz cztery "1" i dwie "2" itd przez kolejne dni zwiększasz "2", zmniejszasz ilość "1", aż całkowicie przejdziesz na "2" :tak: Powodzenia! :-)
Ja niestety o tym nie wiedziałam i dałam od razu "2" no i zafundowałam małej rewolucje w brzuszku, kupki brzydkie :-( na szczęście po kilku dniach wszystko wróciło do normy ;-)

Owca70

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzieki wielkie :-) dobrze czasem zapytac zeby uniknac klopotow :-) Pozdrawiam cieplo!

reklama

diankus

mama Neli 12.12.2007
Miasto
przeworsk
Rozwiązania
0
u nas co prawda było Nan ale na tej samej zasadzie wprowadzałam kolejne ,tzn co 2-3 dni jedną miarkę "nowego" więcej a jedną "starego" mniej, tak przeszłyśmy bez problemów z 1 na 2, potem z 2 na 3, a miesiąc temu z 3 na junior :-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Potrzebuję porady 15
M Potrzebuję porady 13
R Potrzebuję porady 6
F Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 11

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry