reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

jak wrócic do formy?

Rozwiązania
0

Cześć wszystkim szczęśliwym i zakochanym w swoich pociechach mamom!
Moje maleństwo urodziło sie 2 lipca tego roku.
Każdy dzień wiruje teraz wokół tej małej osóbki. Jednak czas pomyśleć równiez o sobie.

Połóg trwa 6 tygodni ale od kiedy tak naprawdę można zabrać się za resztki brzuszka i pójśc na siłownie lub aerobik aby wzmocnic mięśnie i poprawic kondycję?

Jeśłi macie jakieś doświadczenia prosze o rady!

reklama

Doxa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja słyszałam, że jeśli poród był naturalny i wszystko przebiega bez komplikacji to ćwiczenia można już zacząć po połogu czyli w 7-8 tygodniu! Po cesarce później!

elwis_m

IV/V 2005, II 2009
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Po cesarce mięśnie brzucha można ćwiczyć po 3 m-cach. myślę, że lżejsze ćwiczenia na inne partie ciała można wcześniej. Poza tym polecam pas poporodowy lub pooperacyjny (po cc) do obciskania brzuszka. w nim to ma się dopiero talię!!! można kupić pas w aptece, kosztuje ok 30-40 zł.
pozdrawiam

kolorowa_kredka

Fan(ka)
Rozwiązania
0
elvisku a nie wiesz czy te pasy produkują w takich troszkę ;) większych rozmiarach ??? bo ja to pewnie będę miała ładny zwis ;)

Doxa

Rozwiązania
0
Dziewczyny, a co z majtkami obciskającymi na brzuch? Od kiedy można je nosić po porodzie naturalnym? Nosice je? Są jakieś efekty? Polecacie jakieś konkretne majtki?

Asiołek

Mama Mai i Oliwki :)
Rozwiązania
0
pas powinno sie nosić po cesarce co do porodu naturalnego to nie wiem bo nikt z moich znajomych ani rodziny nie zdecydował sie na naturalny poród...
ćwiczenia silniejsze na brzuch lekarz zalecał mi dopiero po 6 miesiacach ale lekka gimnastyka już po 3

ania i..

Rozwiązania
0
wiecie moze jak sie taki pas nazywa? czy w kazdej aptece mozna takie cudo kupic - to y mnie chyba uratowało:)) tylko boje sie że w takim pasie w te upały to nie bedzie najwygodniej:((

Sylwia79

Rozwiązania
0
... dco do pasow to sa rozne szkoly, na szkole rodzenia polozna mowila zeby nie naduzywac bo wtedy pas wszytsko trzyma i miesnie sie rozleniwiaja, zwolnione z obowiazku... a to one powinny pracowac zeby dojsc do formy... ale to bylo apropo naturaklnego porodu...jak jest przy cesarce to nie wiem..

kaśka k

Miasto
Ostrzyce, Poznań, Kartuzy
Rozwiązania
0
ja to już jestem prawie 4 tydzień po porodzie i prawie wogóle brzuszka nie mam
rodziłam naturalnie ;)
więc żadnych pasów używać nie muszę ale na jakieś ćwiczonka napewno się niedługo zapiszę bo jakaś sflaczała się czuję

reklama

mania

Rozwiązania
0
Kasiu ja mam to somo brzucholek wchlonol sie prawie caly (tez porod naturalny i to rok po roku ;D ;) ) ;) ale nie zaniedbam moich miesni i zaraz po pologu cwicze ;D

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry