reklama

Jak wstawić zdięcie???

Temat na forum 'Galeria brzuszków' rozpoczęty przez Ewka, 21 Luty 2005.

1. Ewka

Ewka Fanka BB :)

Dziewczyny może zdradzicie jak wstawić zdięcię, bo jestem w tym temacie kompletnym laikiem!

2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

JAK WSTAWIC ZDJECIE
    sposob1:
    Wklejanie zdjęcia w postach

Jest taka strona - żaba - http://www.imageshack.us/
    jak wejdziesz na tę stronę klikasz przeglądaj,
    wybierasz zdjęcie z komputera które chcesz włożyć postu,
    a następnie klikasz host it!.
    Na samym dole pojawia Ci się adres Twojego obrazka zaczynajacy sie od http://- Here is a direct link to your image. - musisz go skopiować
    Jak masz już skopiowany ten adres wracasz do postu na forum i wklejasz je
    dodajesz przezd adresem nastepnie ten adres od http:// a na koncu adresu [ /img]
    (wszystko bez jakichkolwiek spacji). i wysyłasz post
    dzieki temu można wklejać większe fotki ( oby nie przesadzić- bo rozciągną stronę niepotrzebnie) Ja mam max 500 pikseli w wiekszym wymiarze, ale fotkę trzeba pomniejszyć przed dodaniem do żaby

3. reklama
  4. avocado2

avocado2 Fanka BB :)

Właśnie ściągam program do zmniejszania zdjęć, bo mam olbrzymy... To potrwa jeszcze godzinę. Nie wiem, czy jest sens...

5. giza

giza kwiecień 05/luty 08

Cześć,
    Avocado2 nie musisz używać do zmniejszania żadnych specjalnych programów. Wystarczy paint, ktory jest instalowany razem z Windowsem. Znajdziesz go klikając na Start/Progarmy/Akcesoria/Paint. Potem otwierasz plik, który chcesz pomniejszyć i wybierasz w menu Obraz/Roziągnij pochyl i w części Roziąganie wpisujesz np 50 (w poziomie i w pionie) - co zmniejszy obraz o połowę. Takie przeskalowane zdjęcie lepiej jest zapisać pod nową nazwą, bo ten w oryginalnym rozmiarze może Ci będzie jeszcze potrzebny, a z małego nie bardzo mozna zrobić większy :(
    Mam nadzieję, że Ci pomogłam.
    PS
    Wydaje mi się, że Paint kiedyś nie obsługiwał plików w formacie *.jpg, więc jeśli masz jakąś starszą wersję Windowsa, to może się to nie udać.
    Pozdrawiam
    Giza

6. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

Wiecie ja wysylam zdjecia z kompa na www.superfoto.pl ,mozna tam wywolac zdjecia ale nie tylko.Mozna z tamtad sciagnac darmowy programik do edycji i wysylki zdjec oraz zalozyc darmowy albumik on-line.Ja tak robie przesylam zdjecia na ta stronke i maja one takie wymiary[​IMG]
    albo takie[​IMG] no i pozniej robie tylko kopiuj adres obrazka i wlepiam tutaj.

7. Niuńka

Niuńka Maj 02' i Lipiec 05'

no to próbujemy wkleić zdjęcie mojej córci

8. Niuńka

Niuńka Maj 02' i Lipiec 05'

oj przepraszam nie wyszło
    jeszcze jedna próba

9. martica5

martica5 Fanka BB :)

moze się uda

10. reklama
  11. kaszu27