reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zająć głowę, kiedy dziecko jest w szpitalu?

Położenie pałąka jest różne dla różnych fotelików. W instrukcjach jest napisane w jaki sposób powinien być ustawiony w samochodzie żeby było bezpiecznie.
Dzięki za komentarz. Po prostu mam ten model (z zeszłego roku), stąd pozwoliłam sobie na zwrócenie uwagi.
 
reklama
Musiałam tu wejść i jeszcze raz popatrzeć na Staszka :)

I zwrócę uwagę, tak na wszelki wypadek. Lepiej, żebym powiedziała coś co wiesz, niż żeby potem był jakiś kłopot. Na zdjęciu w samochodzie zobaczyłam, że ten pałąk do noszenia łupiny jest podniesiony. Przypomnę, że do jazdy powinien być opuszczony aż do blokady i opierać się na oparciu kanapy. To też musi wejść w nawyk, moje dziecko 3 razy tak jechało - bo niosłam, wpięłam i jedziemy. Dla bezpieczeństwa maluszka pamiętamy o opuszczeniu uchwytu.
W sklepie nam powiedzieli, że jak wpinamy fotelik w bazę, to uchwyt ma być do góry, a jeżeli przypinamy pasami, to opuszczony i opierać się na oparciu, żeby amortyzować dodatkowo. Ale jechaliśmy z bazą :)
 
Zgodnie z obietnicą przedstawiam scenkę rodzajową "pierwszy spacer Stanisława" 😁

received_4835233413268022.jpeg


Nie umiem powiedzieć czy mu się spodobało 😅 za to zaostrzyło mu apetyt :D
 
reklama
Do góry