reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zająć głowę, kiedy dziecko jest w szpitalu?

reklama
reklama
@Lady Loka ale słodziak z tego Staszka ❤️
No pewnie ze tulenie ważniejsze ❤️❤️

Jeśli chodzi o pomoc to myślę że czasem warto przymknąć oczy na pewne rzeczy.
Prawda taka ze nasze babcie / rodzice inaczej wychowywali dzieciaki niż my młodzi teraz 😉
Pewnie chcą dobrze ale my młodzi robimy i tak po swojemu.

A jeśli chodzi o te wizyty to i tak że szpital pozapisywal znam przypadki że rodzice sami mieli szukać a ze odległe terminy to wszystkie badania/ wizyty musiały odbyć się prywatnie.
Niby wcześniak niby się należy a jak widać radzić trzeba sobie samemu.

My dostaliśmy skierowanie na badanie słuchu mimo że córce w szpitalu to badanie wyszło dobrze ale że miałam opryszczke na ustach w ciąży.
I dla świętego spokoju żeby nikt nie powiedział że zaniedbaliśmy to zapisałam córkę w grudniu termin na marzec ( już nie pamiętam dokładnie ) córka ma bardzo dobry słuch wystarczy że mąż odkręca wode gazowana a ona już nadsluchuje 😂
Badanie się nie odbyło bo mała nie dala.
Ale co się dziwić takie badanie powinno być wykonane w czasie kiedy więcej śpi niż jest aktywna. Ale terminu nie było.
Choć pani która nas zapisywała stwierdziła że to nie powód (opryszczka na ustach ) żeby dziecko wysyłać na badanie słuchu.
 
Do góry