reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zrobić przecier owocowy dla niemowlaka???

magdab200!o2.pl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2017
Postów
61
Hej!

Potrzebuje porady;) udało mi się zdobyć dużą ilość ekologicznych jabłek dla mojej 8 miesięcznej córki. Niestety długo już nie poleżą, więc muszę je przerobić. Pomyślałam o przecierach, które bym zapasteryzowała. Jak zrobić przecier (marmoladkę) z jabłek - wiem. Gorzej z dodaniem innych owoców. Świeżego zdobędę tylko banana. Reszta to same mrożonki - maliny, czarna porzeczka, truskawka...
I tu pojawia się problem, czy te mrożone owoce też trochę podgotować, potem przetrzeć z jabłkiem i zapasteryzować? A co z bananem?
Czy lepiej zrobić przecież z samych jabłek, a pozostałe owoce dodawać "świeże" - jeśli tak można powiedzieć o mrożonkach?
 
reklama
Bezpieczniej i prościej teraz zrobić same jabłka i do nich dodawać inne owoce, tak jak pisały dziewczyny! Nie ryzykowała bym dodawania banana:)
 
Do góry