reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

jaka elektroniczna niania?

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Witam,
Przymierzam się do kupna elektronicznej niani, pojęcia nie mam, jaką firmę wybrać. Czy ktoś mi doradzi?
Z góry dzięki!

reklama
M

Megan27

Gość
Hej :)
My mamy Switel (www.switel.com), model Baby Care BC 107, jest prosty, tylko nadajnik, z lampką i odbiornik, czyli bez "bajerów", ale sprawdza sie naprawdę świetnie a i cena była przystępna. A na stronie znajdziesz jeszcze X innych modeli.
pozdrawiam :)

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Dzięki Megan! Może jeszcze ktoś się odezwie?

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Kupiłam tego Switela, mam nadzieję, że się sprawdzi. Jak nie napiszę do Megan z reklamacją. ;)

margot

Mamma Mia!
Rozwiązania
0
Rzeczywiście jest wporzo. ;) Megan może odetchnąć z ulgą, nie będzie reklamacji. 8)

mała26

Październikowa mama 2005
Rozwiązania
0
zamierzam zakupić nianię pomimo że mój skarb ma już prawie roczek. Przez te 11 m-cy brakowało mi tego urządzenia już nie raz. Dziewczyny pomóżcie, jaką kupić?! Na allegro jest tego mnóstwo, nowe, używane... JAkiej firmy?

bedyta

Sierpniowa mama'06
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
ja mam philipsa, takiego bez bajerów, właśnie na allegro kupiłam używaną, i taka polecam, "łapie" dzwięki momentalnie...

reklama
Rozwiązania
0
Ja mam również Philipsa i jestem bardzo zadowolona. Nie zastąpione jest takie urządzonko. Kupiłam na Allegro używaną.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry