reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaka elektroniczna niania?

margot

Mamma Mia!
Dołączył(a)
4 Październik 2004
Postów
11 978
Witam,
Przymierzam się do kupna elektronicznej niani, pojęcia nie mam, jaką firmę wybrać. Czy ktoś mi doradzi?
Z góry dzięki!
 
reklama
Hej :)
My mamy Switel (www.switel.com), model Baby Care BC 107, jest prosty, tylko nadajnik, z lampką i odbiornik, czyli bez "bajerów", ale sprawdza sie naprawdę świetnie a i cena była przystępna. A na stronie znajdziesz jeszcze X innych modeli.
pozdrawiam :)
 
Kupiłam tego Switela, mam nadzieję, że się sprawdzi. Jak nie napiszę do Megan z reklamacją. ;)
 
Rzeczywiście jest wporzo. ;) Megan może odetchnąć z ulgą, nie będzie reklamacji. 8)
 
zamierzam zakupić nianię pomimo że mój skarb ma już prawie roczek. Przez te 11 m-cy brakowało mi tego urządzenia już nie raz. Dziewczyny pomóżcie, jaką kupić?! Na allegro jest tego mnóstwo, nowe, używane... JAkiej firmy?
 
ja mam philipsa, takiego bez bajerów, właśnie na allegro kupiłam używaną, i taka polecam, "łapie" dzwięki momentalnie...
 
reklama
Do góry