reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Elektroniczna niania

Dołączył(a)
31 Grudzień 2019
Postów
10
Witajcie Kochane :)
Stoję właśnie przed bardzo trudnym wyborem elektronicznej niani dla mojego 3 tygodniowego maluszka. Byłabym ogromnie wdzięczna za podpowiedź jaką nianię wybrać? Macie może jakieś ulubione i sprawdzone urządzenia? Proszę o odpowiedzi gdzie będą linki albo modele konkretnych nianiek, żebym mogła ich poszukać w Internecie.
Z góry dziękujemy ze Stasiem za wszystkie odpowiedzi :*
20200316_105357.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
U
@Elencza Niania nie informuje tylko o tym że dziecko się obudziło. Niania to urządzenie które monitoruje dziecko jeżeli np jesteś w innym pomieszczeniu albo w ogrodzie masz wgląd co w danym momencie robi niemowlę. Większość niań ma takie udogodnienie że możesz obserwować dziecko przez np aplikacje . A najprościej to powiem tak: Elektroniczna niania to poprostu kamera z bajerami dla bezpieczeństwa dziecka 😉😜
Ja polecam Tomy z kamerą, jest super, baaardzo dobrze widać dziecko nawet w całkowitej ciemności, zdalnie można włączyć lampkę, jest czujnik temp, kamera wychodzi z trybu czuwania przy jakimś dźwięku, np jak maluszek zaczyna się wiercić.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200325-105224.jpg
    Screenshot_20200325-105224.jpg
    229 KB · Wyświetleń: 366
Ja chciałam kupić jakąś mega wypasna, ale wcześniej dostałam taka, byłam długo zadowolona, jeździłam z nią do mamy mieszkającej w domu. Mogłam wyjść na podwórko, sama się włącza kiedy dziecko się ruszy, ma duży zasięg. W bloku z 3 piętra łapała na dole. Zależy wszystko jaki masz budżet i jakie oczekiwania. Ogólnie to jest fajna sprawa, polecam bardzo monitor oddechu. Wtedy czasem jest też w zestawie niania.
Screenshot_2020-03-25-23-21-07-184_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
 
Dzięki za oświecenie:) Czyli niania informuje,że dziecko się obudziło. W moim przypadku nie potrzebuje- bo syn wyje jak syrena jak się obudzi, względnie krzyczy i głośno gada:)
Do monitora oddechu faktycznie jest rekomendowana niania.. teraz będę wiedzieć, że jej nie potrzebujemy:)
 
@Elencza Niania nie informuje tylko o tym że dziecko się obudziło. Niania to urządzenie które monitoruje dziecko jeżeli np jesteś w innym pomieszczeniu albo w ogrodzie masz wgląd co w danym momencie robi niemowlę. Większość niań ma takie udogodnienie że możesz obserwować dziecko przez np aplikacje . A najprościej to powiem tak: Elektroniczna niania to poprostu kamera z bajerami dla bezpieczeństwa dziecka 😉😜
 
Rozwiązanie
Do góry