reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki najlepszy materac???????

Jeszcze raz powtarzam ,z wlasnego doświadczenia oraz opinii innych: najlepszy materac jest z pianki kokosowej. Dziecku bedzie spało sie bardzo wygodnie.
 
reklama
Witaj mammmo :)
My co prawda mamy materac z firmy Janpol, ale kieszeniowy właśnie ze stroną letnią i zimową. Szczerze polecam takie właśnie materace - super wygodne są i wytrzymałe. Dwustronność rzeczywiście jest odczuwalna, zwłaszcza zimą. Mój Szymon śpi na nim od skończenia 3,5 roku

A jeżeli materac ma być dla noworodka i niemowlaka to polecam kokoso-piankowo-gryczany.
 
Lateksowy także jest dobry,ale mniej wygodny od piankowego. Jeżeli zależy Ci na wygodzie dla swojego dziecka to nie kupuj samego lateksu.
 
Ja niedawno dla swojej córeczki kupiłam lateksowo-kokosowy z krainy materacy, córa juz spi na nim 3 miesiąc i jak narazie materac jest super :)
 
Ja niedawno dla swojej córeczki kupiłam lateksowo-kokosowy z krainy materacy, córa juz spi na nim 3 miesiąc i jak narazie materac jest super :)

Mamuska29 i ja również jestem szczęśliwa z zakupu materacu lateksowo-kokosowego a dokładnie ten model Materac Lateksowo Kokosowy Hevea Disney Baby 120X60, -120X60-KrainaMateracy.pl firmy Hevea. Wiele opinii czytałam na temat tej firmy i w większości są pozytywne. Mamuska29 na którym dokładnie córeczka śpi?:)
 
Na forum można znaleźć szereg pozytywnych opinii na temat materacu lateksowo-kokosowego i chyba coś w tym jest bo nie odkształca się i wytrzyma przez długi czas,zapewniając wygode naszemu dziecku.
 
Czas jaki przetrwa materac zależy od jakości wykonania. Ja przykładowo mam materac piankowy od viscotherapy. Ich materace słyną z bardzo dobrej jakości. Mój materac mam już 2 lata i nosi jedynie lekkie ślady użytkowania.
 
Ostatnia edycja:
Piszesz o materacu dla dziecka czy dla siebie? Bo to moim zdaniem też zasadnicza różnica,w wątku chodzi o materac do łóżeczka dla naszego dziecka:)
 
reklama
Według mnie najlepsze materace to te lateksowe z włóknem kokosa po jednej stronie. Jakoś od wielu lat mam taki materac i jestem bardzo zadowolony. Nie rozumiem jak można co chwile wymieniać materac, dla mnie to inwestycja na lata.
 
Do góry