reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jaki prezent dla 9-latki?

gaddula

mama Dominiki i Natalki
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Mam pytanie do koleżanek, które mają w rodzinie dziewczynki w wieku 9 lat.
Jaki prezent można kupić takiej dziewczynce na urodziny, aby jej się przydał?

W maju jadę na 9 urodziny chrześniaczki i niestety nie mam żadnego pomysłu. A co najgorsze to nawet nie wiem czym się interesuje i co lubi. Dlatego chciałabym kupić coś takiego co zadowoliłoby wiekszość dziewczynek w tym wieku.

Proszę podsuńcie mi jakiś pomysł (do 3.05 coraz mniej czasu) :-(

reklama

gaddula

mama Dominiki i Natalki
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
W związku z tym, iż dokonałam już zakupu prezentu chciałam Wam tylko napisać co to było: kupiłam torebkę z serii "witch" oraz z tej samej serii długopis - o dziwo prezent był chyba trafiony :)

A teraz pojawił się kolejny problem :( 20 maja jade do tej samej dziewczynki na Komunię św. i tym razem z wyborem prezentu będzie dużo gorzej (bo ona sama nie wie co by chciała).

Jeśli będziecie mieli jakieś pomysły na prezent prosze podsuńcie.

pozdrawiam,
Kasia

minka_12

Majowe mamy'08 Mama i Macocha ;-)
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Cześć,
co do Komunii to proponuję, abyć zrobiła 2 prezenty. A mianowicie jeden taki żeby spodobał się na teraz, a drugi na przyszłość. wiem, ze to trochę staromodne, ale ja proponuje kolczyki na teraz i encyklopedie na przyszłośc lub słownik języka polskiego ( jak ta modziez teraz mówi!)

Hess

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam,
temat stary, ale ja właśnie potrzebuję prezentu pod choinkę dla 9-latki. Możecie mi coś podpowiedzieć? Kupiłam już książkę "Dzieciaki świata" Martyny Wojciechowskiej i chciałabym jeszcze dokupić jakiś drobiazg.
Myślę na zaś, by potem nie zostać na lodzie.

W zeszłym roku kupiłam jej portmonetkę, torebkę i zegarek z motywem Monster High i była bardzo zadowolona.

Niestety nie bardzo wiem co ona lubi, bo mamy mały kontakt z nimi. W zeszłym roku strzelałam i się udało, a teraz nie mam pojęcia co oprócz tej książki można jeszcze dokupić. Niedrogiego :)

InhalatorDlaDzieci_pl

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Niedrogiego to do jakiej kwoty dokładnie? Bo tak szczerze mówiąc to zakres wyboru prezentu dla 9latki jest bardzo szeroki,szczególnie teraz przed świętami w sklepach internetowych.

BajkoweUbranka_pl

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kwestia gustu,cięzko powiedzieć który zegarek bardziej spodoba się 9 czy 10 latce,ja postawiłabym na dobrej jakości ubranka z bajkowymi motywami,to z reguły jest trafiony prezent.

Rozwiązania
0
Up, podbijam bo mam podobny problem:) W czerwcu urodziny ma 9-letnia córka mojej przyjaciółki, wprawdzie to nie rodzina ale z jej mamą jestem dosyć blisko więc nie chciałabym kupić byle czego. Macie jakieś pomysły? Odpadają wszelkie ajpady, gry komputerowe itd. Zastanawiam się nad czymś w stylu rolek, żeby młoda mogła się bawić na świeżym powietrzu, ale trochę się boję tak w ciemno bez mierzenia kupować… Doradźcie coś;)

Rozwiązania
0
W sumie fajny pomysł, chyba rzeczywiście bezpieczniejszy niż kupowanie w ciemno rolek;) Zastanawiałam się jeszcze nad rowerkiem, ale wiem że młoda ma bardzo (jakby to ująć) "konkretny" gust więc nieodpowiedni kolor/kształt koszyczka/kierownicy/naklejki mogą przekreślić cały prezent

reklama

Godmother

Aktywna w BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Myślę, że dobrym pomysłem jest zakup karnetu na jakieś zajęcia, którymi mała się interesuje. Wszystkie rzeczy prędzej czy później się zniszczą. A nauka lub rozwinięcie własnej, nowej pasji może zostać z nią przez całe życie :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
W Potrzebuję porady 6
isabellL Trzylatki 81
magda1978 Początek szkoły 19
klio_ Początek szkoły 25

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry