reklama

jaki termometr?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez ania_kc, 27 Luty 2006.

1. ania_kc

ania_kc Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj Aniu,

nie uwierzysz moze ale od zawsze uzywam rteciowego. Mam dwojeczke dzieci i zawsze sie sprawdzal. Zawsze mierzylam pod paszka. Nigdy nie stresowalam siebie i dzieci mierzeniem w odbycie. Uwazam, ze to nieludzkie. Niestety nie pomoge Ci w podjeciu decyzji. Pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow wychowawczych :)

3. reklama
  4. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no ja podobnie jak przedmówczyni używam rtęciowego albo takiego elektronicznego ale wzorowanego na normalnym - jeżeli chodzi o termometry douszne to im nie wierzę, po tym, jak anka leżała w spzitalu i termometr douszny ( po wymianie baterii) wskazywał 37 stopni a rtęciowy 39,5 - oczywiście Anka była gorąca i rozpalona - niestety skończyło się szokiem septycznym i utratą przytomności bo mi pielegniarki nie wierzyły bo mierzyły przeciez swoim cudeńkiem.. na szczęście lekarka mi uwierzyła i zdiagnozowano u andzi sepsę w odpowiedniej chwili - ale boję sie co by się stało gdyby nie to zę ten termometr zwykły inna mama z sali miała swój z domu przyniesiony..
    ja się tych "cudów techniki" boję..

5. moniaa_

moniaa_ Mama 2004 i 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    No cóż ja używam i elektronicznego do pupci i elektrycznego do uszka BRAUNA. Częściej używam usznego bo jakos wydaje mi się lepszy, no ale każda mama ma inne doświadczenia, ja znowóż do rtęciowego nie jestem przekonana :).

6. Naur

Naur Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No cóz, a ja jednak wole zdecydowanie rteciowy. Mam elektroniczny i ten niby dobry, a cuda wskazuje. Rteciowy nigdy mnie nie 'oszukal" ;D

7. karolina1987s

karolina1987s Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Z takich lepszych, bardziej nowoczesnych termometrów to warto moim zdaniem zainwestować w Non Contact marki Geratherm. Dostałam na niego aż 5 lat gwarancji, także jest to zdecydowanie inwestycja na lata. Póki co działa bezproblemowo. Mierzy temp z ciała, ale też otoczenia czy płynów, co się akurat często przydaje jeśli jest małe dziecko w rodzinie.

8. pszczółka.maja

pszczółka.maja Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też próbowałam już różnych i u siebie i u dzieci ale najlepiej zawsze się sprawdzał rtęciowy. Nie mam zaufania do elektronicznego, że mnie nie oszuka. I mierzenie pod pachą chociaż słyszałam że lepiej w ustach ale każ dziecku utrzymać w ustach... :p

Poleć forum