reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki to kolor?

minozka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2004
Postów
1 748
Moja 3-letnia córka jakiś czas temu uczyła się kolorów, niestety teraz je "zapomniała", nie wiem czy z przekory, czy rzeczywiście nie umie ich nazwać.

Jak to u Was jest/było? kiedy Wasze dzieci nauczyły sie nazw kolorów bez ich "zapominania".
 
reklama
mój Kacper ma 2 lata i 7 miechów i niestety do tego czasu nie dał się nauczyć rozpoznawania kolorów choć pociłam się jak mogłam. Myślę, że to kwestia dziecka, jedno ma 3 lata, a drugie 4-5 jak się tego nauczy.
 
Emilka na początku na wszystkie kolory mówiła "żółty", potem nauczyła sie zielonego, czerwonego i niebieskiego. A teraz zapomniała o nich i wszystko jest na opak. Zastanawiałam się, czy to dziecięca przekora, czy tylko była chwilowa fascynacja kolorami. Wiem, że każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie... ale jestem ciekawa jak to jest u innych.
 
Do góry