reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Jaki to kolor?

minozka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moja 3-letnia córka jakiś czas temu uczyła się kolorów, niestety teraz je "zapomniała", nie wiem czy z przekory, czy rzeczywiście nie umie ich nazwać.

Jak to u Was jest/było? kiedy Wasze dzieci nauczyły sie nazw kolorów bez ich "zapominania".

reklama

punta

Rozwiązania
0
mój Kacper ma 2 lata i 7 miechów i niestety do tego czasu nie dał się nauczyć rozpoznawania kolorów choć pociłam się jak mogłam. Myślę, że to kwestia dziecka, jedno ma 3 lata, a drugie 4-5 jak się tego nauczy.

słowiczek

mama pisklaczków
Miasto
piękna okolica Poznania
Rozwiązania
0
Moja ma ponad dwa latka i kolor biały rozróżnia błyskawicznie i się nie myli. Dzięki Teletubisiom.
Reszta jeszcze jej się miesza...

Katka

Użyszkodnik ;)
Miasto
zakorkowany Poznań..
Rozwiązania
0
Zuzia rozpoznaje dwa kolory.Zielony - czasem mówi, że to jest kolor żaba, i żółty. Z innymi bywa różnie.

minozka

Rozwiązania
0
Emilka na początku na wszystkie kolory mówiła "żółty", potem nauczyła sie zielonego, czerwonego i niebieskiego. A teraz zapomniała o nich i wszystko jest na opak. Zastanawiałam się, czy to dziecięca przekora, czy tylko była chwilowa fascynacja kolorami. Wiem, że każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie... ale jestem ciekawa jak to jest u innych.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 6
Elamama Potrzebuję porady 14
G Ciąża, poród, połóg 3
justyna1980 Dzieciaczki 20

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry