reklama

Jaki to kolor?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez minozka, 7 Listopad 2005.

1. minozka

minozka Fanka BB :)

Moja 3-letnia córka jakiś czas temu uczyła się kolorów, niestety teraz je "zapomniała", nie wiem czy z przekory, czy rzeczywiście nie umie ich nazwać.

Jak to u Was jest/było? kiedy Wasze dzieci nauczyły sie nazw kolorów bez ich "zapominania".

2. punta

punta Fanka BB :)

mój Kacper ma 2 lata i 7 miechów i niestety do tego czasu nie dał się nauczyć rozpoznawania kolorów choć pociłam się jak mogłam. Myślę, że to kwestia dziecka, jedno ma 3 lata, a drugie 4-5 jak się tego nauczy.

3. reklama
  4. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

Moja ma ponad dwa latka i kolor biały rozróżnia błyskawicznie i się nie myli. Dzięki Teletubisiom.
    Reszta jeszcze jej się miesza...

5. Katka

Katka Użyszkodnik ;)

Zuzia rozpoznaje dwa kolory.Zielony - czasem mówi, że to jest kolor żaba, i żółty. Z innymi bywa różnie.

6. minozka

minozka Fanka BB :)

Emilka na początku na wszystkie kolory mówiła "żółty", potem nauczyła sie zielonego, czerwonego i niebieskiego. A teraz zapomniała o nich i wszystko jest na opak. Zastanawiałam się, czy to dziecięca przekora, czy tylko była chwilowa fascynacja kolorami. Wiem, że każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie... ale jestem ciekawa jak to jest u innych.

Poleć forum