reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAKI WÓZEK 2w1 ?

C.K

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2020
Postów
37
JAKI WÓZEK 2w1 ?! 🛒👶

Cześć Mamusie 😊

To moja pierwsza ciąża i jestem zielona w tych sprawach , a chciałabym dokonać dobrego wyboru wózka. Po przejrzeniu wielu wózków znalazłam dwa które najbardziej odpowiadają moim oczekiwaniom.

Mój wybór padł na:

Muuvo QUICK 2.0 2w1
Cybex Balios S Lux 2w1

Czy któraś z Was posiada i może wypowiedzieć się na temat podanych wózków czy polecacie czy nie? A może macie jakiś inny fajny model wózka 2w1 do polecenia ? :)

Może nawet jakaś mama skorzysta z tego postu i zdecyduje się właśnie na zakup któregoś z tych wózków. ;)


W wózku zależy mi abym mogła wykorzystać wózek 2w1 w pełni do końca okresu wózkowania dzidzi i nie musiała zmieniać spacerówki na inną - lżejszą (jak to wyczytałam na wielu forach, "bo w wózkach 2w1 są za ciężkie i niewygodne"). Zależy mi również ,aby spacerówka składała się wraz ze stelażem nie zależnie w jakim kierunku jazdy jest zamontowana, gondola nie była zbyt mała, wózek 4 kołowy, lekkość prowadzenia, stabilność, ważne jest dla mnie dobra jazda wózka w różnych warunkach mieszkam w Norwegii i fajnie jakby wózek dobrze radził sobie w dość srogich zimowych warunkach, na żwirkowej powierzchni i piachu.

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczkami ,któregoś z tych modeli dajcie znać w ankiecie który wózek posiadacie i opinie w komentarzu ,który polecacie.

Jeśli obejrzałyście filmik z porównaniem ,a nie macie tego wózka to który waszym zdaniem byłby lepszy?

Proszę o konkretne opinie ;)
Z góry bardzo dziękuję Wam za waszą pomoc w wyborze ! 🥰

Miłego wieczoru 😌
 
reklama
Moim zdaniem wart polecenia jest wózek z anexa, a dokładnie e type. Sprawdza mi się idealnie. Jest lekki, szybko można go zamienić na spacerówkę, ma świetną amortyzację. Ogólnie wydaje mi się, że nie ma wad, a jeśli by miał to dawno bym je zauważyła ;)
Dla mnie ma on kilka wad. Jest ciężki,wniesienie go nawet na 1 piętro to wyczyn. Poza tym ma strasznie mały kosz. Więc jak dla mnie odpada.
 
reklama
Hej! Podczas wyboru wózka zastanawiałam się też nad tymi, o których wspomniałaś, ale ostatecznie najbardziej przykuł moją uwagę anex e/type (oczywiście 2w1). Osobiście polecam ten wózek bo nam sprawdził się świetnie. Kiedy wybierałam wózek oczekiwałam dobrej amortyzacji, lekkości i wygody. Wszystko na czym mi zależało właśnie dostałam od tego wózka :)
 
Do góry