reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek?! Adamex barletta?

DrzewkoSzczęścia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Marzec 2017
Postów
20
Witam. Oczekujemy naszej pierwszej pociechy, z racji iż termin porodu coraz bliżej chcemy zakupić wózek dla malutkiej. Przegrzebałam naprawdę sporo stron internetowych i jakoś na nic w 100% nie jestem zdecydowana;/ Drogie mamy, które mają już doświadczenie w tym zakresie jakie wózki polecacie? Zależy mi na dużej gondoli, głębokiej spacerówce i dobrej amortyzacji. Wiele mam pisze, że wersje spacerowe są płytkie i musiały kupować nowe spacerówki, bo z tych od wózka dzieci zjeżdżały. Popularny jest teraz wózek barletta adamex, a opinie podzielone. Nie mieszkamy w mieście więc amortyzacja w sumie jest na pierwszym miejscu. Dodatkowo zapytam jak to jest z tymi materacykami do łóżeczek nowe czy używane?
 
reklama
Też mamy Barlettę, dokładnie Barlettę Rainbow i moim zdaniem jest jak najbardziej okej. Jestem zadowolona. Ale to jest tak jak piszesz: ile ludzi, tyle opinii. My mieszkamy na strasznym zad***u i daje radę. Nie wyobrażam sobie mieć wózka bez amortyzacji w moim 'terenie'.
 
Jest to pierwszy wózek, który wpadł mi w oko. Zastanawiam się jedynie, dlaczego jest tak wiele ofert jego sprzedaży już po tym jak dziecko wyrośnie z gondoli, z nie użuwaną spacerówką...? Wiem, że za wózki w tym przedziale cenowym nie ma też wymagać nie wiadomo czego;) Adam_ beatka proszę powiedz ile użytkowałaś gondolę a od, którego miesiąca spacerówkę? Nasza mała rodzi się koniec lipca początek sierpnia, więc luty marzec pewnie trzeba będzie się przesiąść na spacerówkę.
 
Dużo osób też po prostu sprzedaje wózek, żeby kupić typową spacerówkę (nie mówię o parasolkach). Spacerówka jest lżejsza niż te wózki z zestawu 2w1, 3w1, no i składa się w całości i zajmuje mniej miejsca w bagażniku. Tak więc jak ktoś często gdzieś jeździ, albo po prostu musi znosić wózek z któregoś piętra, to decyduje się na zakup czegoś innego.
 
Ja też uzytkuje barlette, na wsi jezdze nia codziennie po wertepach i lesie i jeszcze zyjemy :-D. Corka ma 7mies i jezdzi w gondoli. Na razie nie mam zastrzezen co do wozka.
 
Ja polecam roan bass soft :) mieszkam na wsi i sprawdził się bardzo dobrze ... gondola duża, łatwo się wpina e oba kierynki jazdy. Amortyzacja zdała egzamin. .. mamy auto tym coupe i zarówno stelaż jak i gondola mieściła się do bagażnika. .. dodatkowo ma bardzo duża wersje kolorystyczna ... trzy kolory stelaża do wyboru. Koła pompowane niskoprofilowe (pięknie się prezentuja) ... niestety nie wiem jak sprawuje się spaceroka bo zgubili mi wózek na lotnisku... i kupiłam spacerówke bo juz mi się nie opłacało kupować kolejnego zestawu z gondola ...
Teraz wozimy się cybex balios m i jestem zachwycona i wizualnie i uzytkowaniem
 
reklama
Do góry