reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

Ja mam casualplay s4 i mniesci mi sie do bagaznika smarta:-Dnie narzekam na niego, reszty modeli nie testowałam a wiec nie wypowiadam się:-)
Ale casualplay s4 polecam
 
reklama
supcio
powiem szczerze ze obok mutsy UR , CasualS4 to moj faworyt
widac po nim klase, projekt, wykonanie itd.
a jeszcze jedno, czy w S4 mozna montowac gondole i spacerowke w obie strony ??
bo widzielismy tylko zdjecia z fotelikiem baby zero i tego sie da, gondola pol biedy, ale spacerowka przydalaby sie raz w strone mamusi , raz w strone ludzi, hehe


pzdr
 
w s4 spacerówka jest tylko w kierunku jazdy,a wiec tyłem do mamy, ale wiem że jest któryś model z casualplay ze spacerówke mozna montowac na dwa sposoby, ale to juz nie jest trójkołowiec tylko ma wtedy dwa razy podwójne koła z przodu. A co do gondoli to montowana jest tradycyjnie tylko do mamy(cały czas widzimy dziecko):tak:
 
Znacie wózek Bebecar Vector AT :confused: Przyjaciółka jest w 7 miesiącu ciąży, planuje zakup takiego zestawu i zbiera opinie osób użytkujących. Może ktoś z Waszych znajomych ma taki wózek i może coś na jego temat powiedzieć, bo chyba żadna lutówka takiego nie kupowała :confused:
 
Znacie wózek Bebecar Vector AT :confused: Przyjaciółka jest w 7 miesiącu ciąży, planuje zakup takiego zestawu i zbiera opinie osób użytkujących. Może ktoś z Waszych znajomych ma taki wózek i może coś na jego temat powiedzieć, bo chyba żadna lutówka takiego nie kupowała :confused:
Mi sie ten wozek bardzo podoba jest stabilny i bardzo latwo sie go prowadzi:tak: i super ma te kola:tak: ja polecam:tak:
 
moja kolezanka ma podobny tzn. dwa lata temu miala kupila dla synka i chyba musze stwierdzic ze wyglada do dzis rewelacyjnie prawie jak nowy serio

zreszta firma bebecar to najwyzsza polka jesli chodzi o jakosc komfort utrzymanie resory itp. bajery rowery :)
 
Tak mi się kojarzy, że kilka z Was jest albo było posiadaczkami spacerówki Chicco CT 0.4 i w związku z tym mam pytanie. Czy da się zdjąć wszystkie materiałowe elementy tego wózka do prania:confused: Budki, tego na czym siedzi dziecko i oparcia pewnie się nie da i trzeba by to wyczyścić na wózku:confused: Tak się zastanawiam jak się do tego zabrać:confused:
 
reklama
Do góry