reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie dodatki do sukienki?

Dołączył(a)
22 Lipiec 2017
Postów
3
Witam, mam pytanie , idę na wesele, sukienkę juz mam ale kompletnie nie mam pojęcia jakie dodatki do niej dobrać . Sukienka jest prosta z tyłu wycięte plecy w literę V i tam jest siateczka. Kolor beżowy ze srebrna nitka ale z większej odległości wygląda na złota przez to połączenie kolorów. Myślałam o czarno złotej bransoletce i kolczykach a do tego buty czarne albo złote ale nie mam pojęcia czy to będzie dobrze wyglądać. Proszę o rady
 
reklama
Cieżko doradzić jak sie sukienki nie widzi. Moze zdjęcie? Do beżowej albo złotej jak dla mnie buty w kolorze nude. Czarne jak dla mnie zbyt oczywiste.
 
Zdjęcia nie oddają jej rzeczywistego koloru, to ciepły odcień beżu ze srebrna nitka. Buty nude według mnie wyglądają do niej mdło, bez wyrazu
 

Załączniki

  • DSC_0025.JPG
    DSC_0025.JPG
    690,3 KB · Wyświetleń: 219
  • DSC_0026.JPG
    DSC_0026.JPG
    443,8 KB · Wyświetleń: 171
ja bym poszla w kolor malinowy mamy lato do tego jakas fajna kopertowka w kolorze morskim-turkusowym z srebrnymi okuciami, malinowa szminka i we wlosy przy upieciu jakis morski-turkusowyy akcent :0
 
Czarny przytłoczy sukienkę, a tak jak poprzedniczka napisała malina bądź turkus i pamiętaj, ze torebka nie musi być w tym samym kolorze. Nawet jak buty założysz nude to z dodatkami możesz poszaleć, żeby było kolorowo:)
A jaki masz typ urody? Bo niektórym niewiele potrzeba ozdób.
 
Sukienka sama w sobie jest dosyć ozdobna, więc ciężka, ozdobna biżuteria jest według mnie zbędna.

Teraz jest mnóstwo pięknych, żywych kwiatów, które można wpiąć we włosy, a dobrać do tego kolorystycznie kopertówkę czy buty. Tak, żeby zrównoważyć całość.

Dużo zależy od kolorów w których Ci dobrze :)
 
Dziękuję za wszystkie rady. Jakieś dodatki musze mieć bo bez źle się czuję , mam krótkie włosy także kwiaty odpadają ale mam buty i biżuterię w kolorze fuksji także coś sobie pokombinuje z tym kolorem . Dziękuję:)
 
reklama
Buty! Jesli wesele jest latem to nie ma sensu kisić sie w zabudowanych szpilkach ale warto kupić sobe jakieś wygodne odkryte szpileczki.
Coś w stylu tych:
middle2_img_1404744.jpg

Albo takich
middle2_img_1400070.jpg

Takie eleganckie buty potrafią być głowną ozdobą stroju :)

Temat był poruszany w lipcu zeszłego roku wiec pewnie dziewczyna zdarzyła już zapomnieć o imprezie[emoji6]
 
Do góry