reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie jedzonko podjadacie waszym maluszkom?

pie-czarka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Listopad 2007
Postów
51
teraz temat dla "wyrodnych" mamusiek, które są łakomczuchami :baffled: jakie jedzonka/zupki/deserki najchętniej podjadacie lub byście podjadły z chęcią waszym pociechom - oczywiście nie żeby okradać maluchy z jedzenia, ale jak dziecko czegoś nie dokończy, to czemu nie...
 
reklama
Ja podaję zupkę jarzynową Gerbera.A na niedojedzone resztki jest kilku amatorów,zaczynając ode mnie kończąc na moim psie(Golden retriever),który kiedy karmię malucha już czeka i bacznie obserwuje zawartość słoiczka.
 
Uwielbiam deserki Gerbera. A moja koleżanka ostatnio zachwalała lazanię z Menu Smakosza. Podobno jest pyszna....
 
Do góry