reklama

Jakie kolory w dziecinnej sypialni :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez stefanka, 10 Wrzesień 2008.

1. stefanka

stefanka CENTRUM DOWODZENIA NICZYM

:-)Oczywiscie chodzi o sypianie G :)
    myslalam o kolorach rozwym delikatnie jakby malinowym plus maslanym takim lekkim.
    a moze macie inne pomysly??

Ostatnia edycja: 5 Grudzień 2009
  2. elcia12

elcia12 Grudniowa mama Oliwii

moja laska ma pokój w kolorze słoneczny blask :tak::tak::tak::tak:
    a w nastepnym miesiacu bede chciała namalowac jej misie z balonikami :tak::tak::tak::tak:

3. reklama
  4. Paula21

Paula21 Grudzień '07

Moja Julcia nie będzie miała swojego pokoju ale u nas delikatny róż w pokoikach... :tak:

5. kacha_wawa

kacha_wawa 12.2007/01.2010/09.2011

Jak w końcu dorosnę do przeniesienia Olisia do innego pokoju to ściany obowiązkowo będą pomarańczowe, taki mocny pomarańcz, takie moje zboczenie ;-):-p A na jednej ścianie mam zamiar pomalować postacie z Kubusia Puchatka, z Kłapouchem na czele :tak:
    A jeśli chodzi o róż dla dziewczynki to ja bym rąbnęła dwa odcienie, jeden taki intensywny np. na dole, przedzieliła jakimś paskiem i u góry dała delikatny odcień;-)
    A na suficie obowiązkowo świecące w nocy gwiazdki ;-)

6. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

podobno dla dzieci lepsze sa kolory wyrażiste bo sa weselsze i lepiej dostrzegalne przez dzieci pastele głównie rodzice lubią
    kuba ma pokój żłoto zielony dom połowy żólty potem jest dekor z misiami i zielona część kolory nie sa jaskrawe ale intensywne dosyć

7. alex3meyer

alex3meyer Matka gagatka

My wynajmujemy, wiec tu we wszystkich pomieszczeniach magnolia. Ale zgadzam sie- rozowy dla dziewczynki jak najbardziej, ze 2 odcienie.

8. asiacur

asiacur Mama Filipa

Fifek ma pokój w kolorze - zielony groszek. Na ścianach postacie z "Kubusia Puchatka". Uwielbiam zielony :) Mam nadzieję, że Fifi też polubi jak już skapuje kolory :-)

9. sylwia.m

sylwia.m Szczęśliwa Mamusia:))

Marcel ma zielony ale nie mieliśmy na to żadnego wpływu:no::no:

Stefanko moja szanowna, myślę, że różowy jest ok:-) Ale może dwie ściany takiego zajebistego różu a dwie takie jaśniejsze:tak: Tylko nie kładź malutkich, jak to się tam nazywało, mozajek:-D na podłogę:-p:-p:-p:-p

10. reklama
  11. stefanka

stefanka CENTRUM DOWODZENIA NICZYM

hheh no wlasnie mialam napisac zeby sylwia m sie moze nie wypowiadala bo ona nie wie co to jest mozaika heheh
    no wlasnie ja nie chce robic dzielenia scian szlaczkiem tylko dwie sciany inne dwie inne :)

12. sylwia.m

sylwia.m Szczęśliwa Mamusia:))

no widzisz jak ja Ci fajnie doradzam:-D

Poleć forum