reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Jakie kolory w dziecinnej sypialni :)

stefanka

CENTRUM DOWODZENIA NICZYM
Rozwiązania
0
:-)Oczywiscie chodzi o sypianie G :)
myslalam o kolorach rozwym delikatnie jakby malinowym plus maslanym takim lekkim.
a moze macie inne pomysly??

Ostatnia edycja:
reklama

elcia12

Grudniowa mama Oliwii
Rozwiązania
0
moja laska ma pokój w kolorze słoneczny blask :tak::tak::tak::tak:
a w nastepnym miesiacu bede chciała namalowac jej misie z balonikami :tak::tak::tak::tak:

kacha_wawa

12.2007/01.2010/09.2011
Miasto
Belfast-UK
Rozwiązania
0
Jak w końcu dorosnę do przeniesienia Olisia do innego pokoju to ściany obowiązkowo będą pomarańczowe, taki mocny pomarańcz, takie moje zboczenie ;-):-p A na jednej ścianie mam zamiar pomalować postacie z Kubusia Puchatka, z Kłapouchem na czele :tak:
A jeśli chodzi o róż dla dziewczynki to ja bym rąbnęła dwa odcienie, jeden taki intensywny np. na dole, przedzieliła jakimś paskiem i u góry dała delikatny odcień;-)
A na suficie obowiązkowo świecące w nocy gwiazdki ;-)

grzechotka

Grudniowa mamusia Kubusia
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
podobno dla dzieci lepsze sa kolory wyrażiste bo sa weselsze i lepiej dostrzegalne przez dzieci pastele głównie rodzice lubią
kuba ma pokój żłoto zielony dom połowy żólty potem jest dekor z misiami i zielona część kolory nie sa jaskrawe ale intensywne dosyć

alex3meyer

Matka gagatka
Miasto
Plymouth, UK
Rozwiązania
0
My wynajmujemy, wiec tu we wszystkich pomieszczeniach magnolia. Ale zgadzam sie- rozowy dla dziewczynki jak najbardziej, ze 2 odcienie.

asiacur

Mama Filipa
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Fifek ma pokój w kolorze - zielony groszek. Na ścianach postacie z "Kubusia Puchatka". Uwielbiam zielony :) Mam nadzieję, że Fifi też polubi jak już skapuje kolory :-)

sylwia.m

Szczęśliwa Mamusia:))
Miasto
Bradford, UK
Rozwiązania
0
Marcel ma zielony ale nie mieliśmy na to żadnego wpływu:no::no:

Stefanko moja szanowna, myślę, że różowy jest ok:-) Ale może dwie ściany takiego zajebistego różu a dwie takie jaśniejsze:tak: Tylko nie kładź malutkich, jak to się tam nazywało, mozajek:-D na podłogę:-p:-p:-p:-p

stefanka

CENTRUM DOWODZENIA NICZYM
Rozwiązania
0
hheh no wlasnie mialam napisac zeby sylwia m sie moze nie wypowiadala bo ona nie wie co to jest mozaika heheh
no wlasnie ja nie chce robic dzielenia scian szlaczkiem tylko dwie sciany inne dwie inne :)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry