reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko podać wybrednemu niemowlakowi?

To dziwny lekarz. Ja mala dokarmiam raz dziennie nutramigenem tylko dlatego ze ma skaze. Bez wskazan nigdy nie dalabym jej tego swinstwa. Przed podaniem zawsze sprawdzam temperature biorac troszke do buzi i za kazdym razem mnie mdli:dry:. Jak mnie nachodzi ochota na mleko to pije Bebilon. Mi smakuje:-p.
 
reklama
Lekarze to właśnie tacy są. Zalecają czasem coś na wszelki wypadek. Jak ja zaczęłam dokarmiać dziecko to lekarz powiedział, żeby dokarmiała mlekiem HA, żeby uniknąć alergii.
Nie posłuchałam lekarza, bo nikt w rodzinie nie ma alergii i nie było potrzeby karmić jej na wszelki wypadek mlekiem HA. Dziecko jest zdrowe i nie ma żadnej alergii a jadło mleko Bebilon AR (ulewała trochę) a teraz je Bebiko.
 
Do góry