reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mleko z dha?

DropKick

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2022
Postów
1 708
Hej, szukam mleka modyfikowanego dla roczniaka z możliwie jak największą zawartością dha w składzie. Może coś podpowiecie?
Zrobiłam już małe rozeznanie w temacie, i wydaje mi się że Enfamil 1 i 2 miały go dużo (11,5 i 11,7) ale już 3 ma mało (6,7). Czyli standardowo, jak większość. Z racji że nie znam wszystkich marek mlekowych, pomyślałam że zapytam was. Może jest jakiś święty Graal?
 
reklama
Zerknij może na HiPP bio combotik.
Nie lepsze byłoby suplementowanie dha w tranie? Moi od małego dodatkowo poza tym co w posiłkach dostawali chętnie pili Molers baby
 
@Cookie_ suplementujemy. Jednak to już prawie półtoraroczniak, podaję mu mleko z myślą że dostarczy mu to witaminy, teraz zmieniliśmy mleko z neocate (silne alergie) na zwykle wiec zaczelam szukać mleka, przejrzałam składy i zauwazylam ze nawet drogie mleka nie posiadają dha, albo są w małych ilościach, albo wcale. Dodatkowo witaminy, maści, lekarstwa podrożały i te wszystkie czynniki wpłynęły na to że szukam czegoś innego.
 
Do góry