reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie mm po nenatalu z HA

Blondyna544

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam.
Pediatra zalecił przejscie z nenatalu na HA bo mała krzywi się po moim mleku, pręży i robi się czerwona i wydaje gardlowe dzwieki. Pradopodobnie to uczulenie na mleko krowie. Mam unikać nabiału ale niezbyt się da wiadomo. No i tu jest problem bo jakie :bebilon pepti czy zwykle ha? Ja kupiłam z rozpędu w aptece pepti ale mam wątpliwości nie chce jej zaszkodzić bo i tak meczymy sie z bólami brzucha. Mała robi kupkę raz na 3 dni cuchnaca i zielona. Dostaje kolzym i espumisan. Gazy schodza jej dobrze.
Czy umówić się na wizytę do lekarza ? Wtedy jak byliśmy u lekarza nie było takiego problemu z kupka.

reklama

Kamila198234

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Umów się. Da się unikać mleka choć nie łatwo. Karmułam starszą córkę totalnego alergika rok piersią potem bebilon pepti drugi rok.

kasieks

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Bebilon pepti jest dla dzieci ze wskazaniem przy nietolerancji mleka. U mnie synek był na piersi,później na HA a obecnie na pepti bo ma stwierdzone AZS.ja bym poszła do pediatry dopytac.jeśli stwierdzi,ze mała powinna pić pepti to poproś o receptę. Do roku czasu jest zniżka i płacisz wtedy 30% ceny.to duża oszczędność jeśli sama chciałabyś kupować to mleko. Nam pediatra wypisuje 5 puszek na receptę i nie trzeba ciągle chodzić.

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Bebilon pepti jest dla dzieci ze wskazaniem przy nietolerancji mleka. U mnie synek był na piersi,później na HA a obecnie na pepti bo ma stwierdzone AZS.ja bym poszła do pediatry dopytac.jeśli stwierdzi,ze mała powinna pić pepti to poproś o receptę. Do roku czasu jest zniżka i płacisz wtedy 30% ceny.to duża oszczędność jeśli sama chciałabyś kupować to mleko. Nam pediatra wypisuje 5 puszek na receptę i nie trzeba ciągle chodzić.
My mielismy zaswiadczenie od alergologa i zanioslam je do przychodni i po 8-10 puszek dostawalam na recepcie ;-) i byl spokoj na miesiac.
I chyba nawet dluzej niz do roku mozna. U nas co prawda nie bylo potrzeby bo w ok 10 mcu na zwykle Bebiko udalo sie przejsc ale pediatra mowil ze jak bedzie dalej zaswiadczenie to bedą pisac refundacje ;-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
R Sześciolatek do szkoły, jakie jest wasze zdanie ? Potrzebuję porady 75
M Jakie są objawy refluksu u niemowląt? Potrzebuję porady 8
P Jakie mleko wybrać? Potrzebuję porady 5
8 Maja, Sara czy Pola? Jakie imie? Potrzebuję porady 38
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
M Jakie pierwsze szczepienia? Skojarzone czy zwykłe? Potrzebuję porady 9
Paulina_1982 Diagnostyka niepłodności - czyli jakie badania wykonać Staramy się 3
I Transfer 2 zarodków...jakie szanse na ciąże ? Ciąża po in vitro 21
Paulinas96 palenie w ciąży- jakie mogą być tego skutki? Ciąża, poród, połóg 1
Aniaanka Jakie szczepienia oprocz szczepien obowiazkowych? Potrzebuję porady 17
Ola2019 Czy kobieta może być w ciąży i mieć normalną miesiączkę ?i jakie są objawy czy normalnie Staramy się 6
C Jakie mleko po mm i kiedy? Potrzebuję porady 9
E Jakie łóżeczko polecacie? Potrzebuję porady 17
aniaslu Lans ponad wszystko, czy może świętowanie narodzin dziecka. Jakie jest twoje zdanie? Pytanie tygodnia 7
P Jakie podjąć kroki po usunięciu jajowodu z powody ciąży pozamacicznej? Potrzebuję porady 410
Fado123 Jakie Imię ?? Potrzebuję porady 42
Blanka8 Złote rady: na jakie pytania szukacie odpowiedzi mamusie wieloraczków? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 6
R Poronienia nawykowe - jakie jeszcze badania wykonać ? Potrzebuję porady 16
P Warsztaty edukacyjne dla rodziców w lubuskim - jakie znacie? Potrzebuję porady 0
M Jakie są pierwsze objawy ciąży zaraz po zapłodnieniu? Potrzebuję porady 8
Aniaanka Jakie spodnie nosicie w ciazy? Potrzebuję porady 22
W Jakie pampersy dla noworodka Potrzebuję porady 21
W Jakie wybrać mleko modyfikowane dla noworodka? Potrzebuję porady 13
A Jakie zrobić badania po dwóch poronieniach? Potrzebuję porady 22
Vuvus Książka o noworodku. Jakie polecacie?? Potrzebuję porady 5
A Jakie znacie fajne zabawy dla dzieci, jak spędzacie czas w swoimi pociechami Potrzebuję porady 1
Justi21 Prosze o pomoc jakie zasilgi moge brac w ciazy Potrzebuję porady 5
K jakie leki przy karmieniu piersią? Potrzebuję porady 4
A Jakie znacie metody ? Potrzebuję porady 2
M Dziecko nie je. Jakie badania. Potrzebuję porady 19
adzwojcik Butelki buteleczki - jakie? Potrzebuję porady 6
karolinne Jakie płytki łazienkowe są obecnie modne Potrzebuję porady 3
T Zgaga w ciąży - jakie macie sposoby? Potrzebuję porady 19
Z Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży Potrzebuję porady 13
L Jakie mam szansę na ciążę przy takich wynikach i wieku? Staramy się 23
C Jakie mam szansę na to by to była ciąża? Staramy się 6
róża01 Jakie mleko wybrac? Potrzebuję porady 10
M Jakie mleko Potrzebuję porady 2