reklama

jakie sporty/rodzaj aktywności lubią Wasze dzieci?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Jadran, 20 Wrzesień 2010.

1. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Witam
    Pochwalcie się jakie sporty uprawiają Wasze dzieciaczki.Może wątek ten będzie dla nas- mam inspiracją,żeby dać czegoś spróbować naszym dzieciom.

Moja córka jeździ na nartach od dwóch lat.Bardzo dobrze sobie radzi i uwielbia to.W tym roku odkryła rower dwukółkowy i spędza na nim każdą wolną chwilę.Lubi także pływać i grać w tenisa- tego dopiero się uczy.

2. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Ej, dziewczyny Wasze dzieciaczki nie uprawiają sportów?? nie wierzę!
    Może jakieś karate albo taekwondo? Nie wiecie od jakiego wieku można by na to zapisać dziecko?

3. reklama
  4. Mozi

Mozi MAMUŚKA BB

moja lubi rolki,taniec artystyczny,rower,chciala chodzic do balet,ale godziny mnie nie odpowiadaly,pracuje jeszcze wtedy

5. szczęście

szczęście Podwójna mama zimowa

Witam mamusie :)

Moja 5letnia prawie Jutka od września zaczęła chodzić na basen i balet. Nie była zachwycona pomysłem zajęć poza przedszkolnych ale teraz żyć bez nich nie może. Szczególnie basen przypadł jej do gustu, przestała wreszcie bać się myć włosów i pierwszy raz zjechała z ogromnej zjeżdżalni do wody.. aż mi się oczy zaszkliły jak tego dokonała!!

6. mamaA

mamaA Fanka BB :)

Mój synek uwielbia sztuki walki i praktycznie każdą formę aktywności fizycznej. Na razie nie chodzimy jeszcze regularnie na żadne zajęcia,ale nie długo to się zmieni.To bardzo ważne, by podsycać w dziecku zainteresowanie sportem

7. karollcia33

karollcia33 Fanka BB :)

czesc
    No mój 5 latni synek ogołnie lubi sport ale regularnie tzn.chodzimy dwa razy w tygodniu na karate
    Strasznie mu sie to podoba.A teraz w grudniu bedzie mial egazmin na kolejny pas
    Pozatym chodzimy na basen ( mały od ponad roku umie pływac)
    Czesto gra w pilke

8. anisad

anisad Fanka BB :)

Moja 6-latka chodzi na zajęcia tenisa i bardzo to lubi.

9. annaoj kce

annaoj kce 08.06/04.10/09.13

Mój synek chodził na basen od 4 miesiąca i uwielbia to, ale od jakiegoś czasu ma kłopoty z uszami, więc byliśmy zmuszeni spauzować. W zeszłym roku pierwszy raz był na nartach, bardzo mu się podobało. I w tym roku w przedszkolu zaczął chodzić na karate i tańce. On jest bardzo żywy, więc wszelkie sporty mu odpowiadają.

10. reklama
  11. solina

solina Zaangażowana w BB

Mój 6-latek uuuwielbia grać w nogę :) potrafi cały dzień spędzić na podwórku i kopać piłkę :) ze mną albo z tatuśkiem :D

Poleć forum