reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie sporty/rodzaj aktywności lubią Wasze dzieci?

Jadran

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Sierpień 2010
Postów
294
Miasto
Bliski Wschód
Witam
Pochwalcie się jakie sporty uprawiają Wasze dzieciaczki.Może wątek ten będzie dla nas- mam inspiracją,żeby dać czegoś spróbować naszym dzieciom.

Moja córka jeździ na nartach od dwóch lat.Bardzo dobrze sobie radzi i uwielbia to.W tym roku odkryła rower dwukółkowy i spędza na nim każdą wolną chwilę.Lubi także pływać i grać w tenisa- tego dopiero się uczy.

1001099di.jpg
 
reklama
Ej, dziewczyny Wasze dzieciaczki nie uprawiają sportów?? nie wierzę!
Może jakieś karate albo taekwondo? Nie wiecie od jakiego wieku można by na to zapisać dziecko?
 
Witam mamusie :)

Moja 5letnia prawie Jutka od września zaczęła chodzić na basen i balet. Nie była zachwycona pomysłem zajęć poza przedszkolnych ale teraz żyć bez nich nie może. Szczególnie basen przypadł jej do gustu, przestała wreszcie bać się myć włosów i pierwszy raz zjechała z ogromnej zjeżdżalni do wody.. aż mi się oczy zaszkliły jak tego dokonała!!
 
Mój synek uwielbia sztuki walki i praktycznie każdą formę aktywności fizycznej. Na razie nie chodzimy jeszcze regularnie na żadne zajęcia,ale nie długo to się zmieni.To bardzo ważne, by podsycać w dziecku zainteresowanie sportem
 
czesc
No mój 5 latni synek ogołnie lubi sport ale regularnie tzn.chodzimy dwa razy w tygodniu na karate
Strasznie mu sie to podoba.A teraz w grudniu bedzie mial egazmin na kolejny pas
Pozatym chodzimy na basen ( mały od ponad roku umie pływac)
Czesto gra w pilke
 
Mój synek chodził na basen od 4 miesiąca i uwielbia to, ale od jakiegoś czasu ma kłopoty z uszami, więc byliśmy zmuszeni spauzować. W zeszłym roku pierwszy raz był na nartach, bardzo mu się podobało. I w tym roku w przedszkolu zaczął chodzić na karate i tańce. On jest bardzo żywy, więc wszelkie sporty mu odpowiadają.
 
reklama
Mój 6-latek uuuwielbia grać w nogę :) potrafi cały dzień spędzić na podwórku i kopać piłkę :) ze mną albo z tatuśkiem :D
 
reklama
Do góry