reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie termoopakowanie na butelke Avent kupic?

Marcowamama20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Grudzień 2020
Postów
56
Butelki avent 125 i 260 ml.
Chcialabym zeby nie mial problemu ze zmieszczeniem butelki. Moze uzywacie takich samych butelek i mozecie doradzic mi jaki futeral zakupic ? :)
 
reklama
Rozwiązanie
N
Ja właśnie miałam z gorącą i np na 180ml mleka w butelce było 150 zimnej wody a reszte dolewalam z termosu, wychodziła idealna. W nocy też tak robiłam. Poza domem można równie dobrze podgrzać wodę gdzieś w restauracji itp. jeśli jedziemy na cały dzień z przewidywanymi posilkami
Ja jak musiałam mieć mleko ze sobą to też woda w termosie i proszek osobno. Jak na krótsza chwilę np zostawiałam mała z babcią na dworze to wystarczyło że mleko było w przegrodzie termicznej z torby wozka.
 
Dokładnie, u mnie też termos z wodą i to nie wrzątkiem tylko taką w sam raz do picia. I w pojemniku mleko. Pamiętaj, że mleko takie rozrobione może stać max godzinę. Mi pielęgniarka mówiła, że nawet tylko 45 minut.
 
Można też mieć z wrzątkiem i mieszać z zimna w butelce jeśli chcesz mieć pewność, że Ci nie ostygnie. Gotowe mleko już rozrobione zawsze wylewalam kiedy nie wypiła do końca.
 
Ja właśnie miałam z gorącą i np na 180ml mleka w butelce było 150 zimnej wody a reszte dolewalam z termosu, wychodziła idealna. W nocy też tak robiłam. Poza domem można równie dobrze podgrzać wodę gdzieś w restauracji itp. jeśli jedziemy na cały dzień z przewidywanymi posilkami
 
Rozwiązanie
Do góry