reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ubranka??

Stas nosi body z krotkim rekawkiem, cienka bluzecze z dlugim, rajstopki i spodnie. A jak wychodzimy to zakladamy jeszcze bluze na gore skarpetki i czapeczke.I jak wieje to kocyk. Apropos w Dublinie tez stosuje sie zimny chow - dzieci z golymi stopami i bez czapeczek to normalnosc.
 
reklama
o bez czapeczek w takim wieku? hmmm a ja się zastanawiałam od kiedy można mu zdjąć to badziewie ;-) bo Olek poci się pod tą czapką.

Jak bylam w Anglii (lato, ale nad morzem, wiatr itd.) to malutkie dzieci nosiły na jednej nóżce skarpetkę. Dziecku nie jest za zimno ani za ciepło :laugh2: szczerze mówiąc dobry sposób..
 
a ja jak było tak na prawdę gorąco to też zdjęłam Kubusiowi czapkę, a jak nie ja to sam ją sobie zdejmuje... nie zachorował więc chyba było ok.
 
Wracam do tematu ubranek bo mam dylemat jakie buty kupić

Teraz Ala chodzi jeszcze w sandałkach ale pomału robi sie zimno więc pytanko czy buty przejściowe na przykład takie
BARTEK � - obuwie dzieci�ce
czy już cieplejsze na przykład takie
BARTEK � - obuwie dzieci�ce

Asi kupowałam zwykłe najtańsze buty (z powodu chronicznego braku kasy) ale chyba więcej kasy teraz wydaję na ortopędę i wkładki do butów więc nie będę się bawić w buty za 9,99
Ale znowu nie chciałabym żeby dziecko ubrało buty 10 razy i były one na wiosnę za małe
 
Agnieszka - ja tam nie mam jeszcze tego dylematu, bo moja dopiero zaczyna chodzic.
ale ja chyba bym kupila cieplejsze, bo u nas ostatnio przejsciowe pory roku (jesien, wiosna) sa bardzo krotkie. ja tez z polbutkow wchodze od razu w kozaczki :tak:

a jesli chodzi o cene butow - BARTEK ma chyba najdrozsze. ja porozgladam sie za innymi firmami, ktore maja atest. juz kiedy wklejalam link to strony, gdzie mozna sobie to sprawdzic. ale teraz nie moge cos wkleic ...
 
reklama
Do góry